" Prima! "
" Alles prima, behalve was er niet op raamwisser vloeistof gecontroleerd, waardoor ik dit niet kon gebruiken, wat erg lastig was. Heb zelf met water de ramen steeds schoon moeten maken. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" Al jarenlang (15+) huurbemiddeling door Auto Europe. Veelal de beste aanbieding. Bij calamiteit goede hulp tijdens en na huurperiode. "
" Spanje Sevilla let op contract dat juiste inlevertijd is ingevuld anders € 40 boete. Portugal Faro geen probleem, Tank inhoud 7/8 en werd gelijk geaccepteerd Balie niet in hal, maar bij afgifte- inleverpunt buiten en reken op 10 minuten lopen "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 10
" Prettige site en goede prijzen "
" Vele malen auto gehuurd van goldcar in Lissabon. Nooit problemen. "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Prima "
" Prima verhuur bedrijf "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Goede ervaring, niets op aan te merken. "
" Ophalen, afleveren was probleemloos. Snel en efficient. "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Werkt perfect. Geenklachten. "
" Hoewel er veel negatieve reviews over goldcar op internet staan heb ik die niet hoewel ik al vaak een auto van hen had. "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 8
" Zeer tevreden "
" Prima en snel geregeld "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima "
" Goede service "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Duidelijk, keuzes, bereikbaarheid en vangnet. "
" In- en checken binnen 5-10 min. Prima "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 8
" Ik ben tevreden over Auto Europe. "
" Ik ben tevreden over GoldCar. "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 8
" Nog nooit een probleem gehad met Auto Europe , ook niet bij annulatie wegens Covid-19 "
" Algemeen zijn mijn ervaringen met Goldcar positief. Deze maal was het vermogen van de moter echt ondermaats. "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" Fijne site om te boeken. "
" Goldcar heeft veel negatieve reviews op internet maar ik heb al vaak een auto van hun gehad en nooit problemen. "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 8
" Great company to compare prices and find the best priced rental car "
" Good car and great service "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Al jaren gewoon helder en goed "
" Druk maar goed geholpen "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" Alles prima "
" Altijd erg druk aan balie "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 7
" Goede prijs kwaliteit verhouding "
" Goede communicatie Werd wel overdreven gecontroleerd bij inleveren. "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 8
" Makkelijk geregeld via 1 website "
" Snel en netjes geregeld "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" Goede voertuigen en goede behandeling van klanten. "
" Wanneer wij weer naar Portugal gaan zullen wij zeker bij Goldcar huren. "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" Top zoals altijd "
" Vriendelijke top service "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Fijne site. Erg tevreden "
" 2 keer auto gehuurd. Ondanks de vele negatieve reviews op internet ben ik erg tevreden "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Snelle service online. Keurige verwerking. "
" Auto had wel wat deukjes en krasjes, maar werd door de medewerker ook goed genoteerd. Goede ophaal service. "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 8
" Prima "
" Vlot geregeld en geen gedoe. Aanwezig op de luchthaven. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Goede service "
" Auto terug gebracht. Locatie is echter om 5.30 morgens niet geopend. Krijg nu boete van € 60 omdat tank niet vol zou zijn. Ik heb tank gevuld enkele kilometers voor afleveringspunt. Je moet extra letten op beschadigingen bij intake. Niet alle schades zijn dan op het formulier vermeld. Je moet vragen om correcties. Dit moet niet nodig zijn. Formulier dient gewoon te kloppen. "
Algehele waardering: 7 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 5 Staat van de auto: 7
" Prima, zoals altijd prima geregleld en dit keer ook goed geholpen bij probleem, ook al kon men het niet diret oplossen. "
" De baliemedewerker had mij een verzekering verkocht wat mij in eerste instantie niet duidelijk was, miscommunicatie wellicht. Gezegd dat ik niets nodig had en alles al in de huur was inbegrepen. De bevestiging die ik had was in het Nederlands en daar kon hij niets mee, bizar want in zijn systeem staat toch ook alles neem ik aan. Uiteindelijk op zijn advies gebeld met Auto Europe, die service was prima maar wel 50 minuten aan de telefoon gehangen omdat de balie medewerker weigerde de mobiele telefoon over te nemen om de uitleg aan te horen (hij mocht niet bellen of telefoon aannemen was zijn antwoord). Te belachelijk voor woorden want dat had alles kunnen oplossen. Ik moest maar weg gaan of de wagen annuleren, wat sowieso een fout antwoord is en geen oplossing. Vervolgens ging hij weg en aan en andere balie andere klanten helpen. Er zou geen manager zijn dus daar moest ik het mee doen. Gelukig was een collega wel bereid te helpen en naam de telefoon over en werden zaken duidelijker. Hij legde mij uit dat ik een aparte verzekering had genomen en die kostte € 195,-- dit naast het pakket wat ik al had. Deze verzekering was niet verplicht en heb ik er dus weer afgehaald door zijn uitleg en de zaak was daarmee opgelost. Als de onwillige collega dit nu netjes had opgepakt waren we in 10 minuten klaar geweest, nu meer dan een uur en een hoop gedoe en uiteindelijk boosheid. Begrijpelijk dat Goldcar laag heeft gescoord, behoudens de tweede medewerker die wel alles heel goed heeft opgelost. Ik zal Goldcar ook hier nog over informeren en de verloren tijd en andere kosten facureren. "
Algehele waardering: 6 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10