Dankzij het uitstekende wegennet, belangrijk historisch erfgoed, en prachtige natuur met name in het zuiden, is Duitsland bij uitstek geschikt voor het ontdekken per auto. Om vol vertrouwen te boeken, lees eerst de autohuur beoordelingen in Duitsland van andere reizigers zodat u een beetje wat wat u kunt verwachten.
Sinds 1954 is Auto Europe een toonaangevende autoverhuurmakelaar in de wereldwijde autoverhuurbranche. Dankzij onze jarenlange samenwerkingen met de beste verhuurbedrijven ter wereld, kunt u als klant profiteren van de laagste prijzen, beste service, én heeft u bovendien een zeer ruime keuze uit de beste voertuign. Wereldwijd bieden wij huurauto's op meer dan 28.000 locaties, waaronder alle grote luchthavens in Duitsland, alle grote steden waaronder München, en zelfs enkele treinstations, bijvoorbeeld in Berlijn.
" Geen klachten "
" trage afhandeling aan de balie, lange rijen, veel upsellings pogingen "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 4 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Auto Europe had verreweg de beste aanbieding, bij een volgende benodigde huurauto kijk ik zeker eerst op hun site. "
" Voorafgaand aan het ophalen van de auto trof mijn vrouw een aantal verontrustende commentaren van ontevreden klanten van Flex to go op internet aan. Dit bleken echter mensen die hun papieren niet op orde hadden en daardoor problemen ondervonden. Onze ervaringen waren louter positief. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Ik vond het gewoon een fijne ervaring "
" Heel prettig en goede ervaring Zowel het ophalen als aflevering Vlot en soepel. Volgende keer weer. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Beter samenwerken met iets betere partijen! "
" indruk wordt gewekt dat balie in het luchthavengebouw zit, maar dat klopt niet. Ook niet duidelijk aangegeven waar je ze kunt vinden. Service aan de balie onder de maat en verrassingskosten waar geen rekening mee was gehouden. "
prijs-kwaliteitverhouding: 3 De baliemedewerkers: 5 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 10
" Alles ging goed behalve wat boven aangegeven is. "
" Dames en heren, Alles was goed tot op het moment van het inleveren van de auto. De medewerker van Hertz/Trrifty heeft de auto geïnspecteerd en heeft mij meegedeeld dat er zal een klein deukje aan de zijkant van de auto, onzichtbaar voor het oog, maar detectbaar door het apparaat dat hij had. Ik zei dat er geen ongelukken waren gebeurd en dat niemand iets met het apparaat had gecontroleerd toen ik de auto ontving. Hij antwoordde niet en vroeg mij een formulier te ondertekenen waarin ik instemde dat er nieuwe deuk op de auto zat. Ik weigerde en schreef dat ik het er niet mee eens was. Ik moest mijn vlucht nog pakken. Vervolgens kreeg ik geen afrekening maar er werd een flink bedrag (434 euro) van mijn credit card afgeschreven. Kunt u er voor zorgen dat dit wordt ongedaan? "
prijs-kwaliteitverhouding: 3 De baliemedewerkers: 3 Service bij het inleveren: 1 Staat van de auto: 3
" Ik ben trouwe klant van Auto Europe. Altijd de scherpste prijs en snel antwoord van de klantenservice. "
" Wij waren wat eerder op het vliegveld en kregen de auto pas mee na een bijbetaling van 45 euro. Helaas bleef het daar niet bij. Bij het inleveren was niemand te bekennen van Wheego. Een algemene medewerker zei dat wij de sleutel in de auto mochten achterlaten. Vier dagen na het inleveren worden wij verrast met een factuur van 500 euro vanwege een zogenaamde kras aan het achterportier. Het lijkt erop dat het een verdienmodel van Wheego is om fictieve schades door te belasten. "
prijs-kwaliteitverhouding: 5 De baliemedewerkers: 3 Service bij het inleveren: 1 Staat van de auto: 7
" Makkelijk te boeken "
" Nieuwe auto. Vriendelijk personeel "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" You should work with the rental companies to avoid these practices. Also, the voucher that you get almost never aligns with the amounts in the contracts that you have to sign. I feel this could be improved and be more clear. "
" You arrive after a long flight, check in at the desk and they make you sign "here and here and here". When I asked questions about the estimated total price it was "that is all normal, it is because of the fuel and one way fee (which I knew was going to be charged)". After asking again and trying to do the math, you give up and just sign, you are tired and want to go. In hindsight: they "sold" me extra insurance that they NEVER asked me about. An additional EUR 750 which was not expected. It is a scam. And not the first time this happened to me at Hertz Munich Airport. I should have known better. "
prijs-kwaliteitverhouding: 5 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Bij het inchecken bleken ze geen visakaart te accepteren waar initialen opstaan ipv hele namen. Dat terwijl hier tijden s het reserveren niets over gezegd is terwijl we met dezelfde kaart hebben gereserveerd (dit moest ook). Geen probleem,als u 180 bijbetaald ia het helemaal opgelost. We hebben dus 3x meer voor de auto betaalt dan was afgesproken. Overigens is 'office airport' een mercedes die je 10 km verderop brengt. Je wordt genaait waar je bijstaat. "
" Bij het inchecken bleken ze geen visakaart te accepteren waar initialen opstaan ipv hele namen. Dat terwijl hier tijden s het reserveren niets over gezegd is terwijl we met dezelfde kaart hebben gereserveerd (dit moest ook). Geen probleem,als u 180 bijbetaald ia het helemaal opgelost. We hebben dus 3x meer voor de auto betaalt dan was afgesproken. Overigens is 'office airport' een mercedes die je 10km verderop brengt. "
prijs-kwaliteitverhouding: 1 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima "
" Auto (elektrische, Polestar 2) had geen laadkabel zodat ik verplicht een snellader moest gebruiken. Dat was blijkbaar niet nagekeken. Verder pushte Hertz heel erg om de Polestar te nemen, wilde ik ook wel maar snap niet waarom ze dit deden. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 7
" Ik vond de communicatie via auto europe en jullie moeizaam. Ook heb ik gene inzicht gekregen in de laadkosten die van miijn borg af zijn gegaan die erg hoog waren. antwoorden van klantenservice werde van blaadje gelezen, verdiepende vragen vaak geen antwoord op en dan moet je ineens weer met hertz communiceren "
" Ik vond de communicatie via auto europe en jullie moeizaam. Ook heb ik gene inzicht gekregen in de laadkosten die van miijn borg af zijn gegaan die erg hoog waren. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 6 Staat van de auto: 10
" Ben sinds jaren tevreden klant Kon echter bij deze boeking maar bij enkele verhuurmaatschappijen het eigen risico via Auto Europe afkopen, anders dan ik sinds jaren gewend ben. Dat vind ik erg jammer. Ook zou ik het erg op prijs stellen als er veel duidelijkere informatie op de website van Auto Europe woord gegeven over de grote van de kofferbak en de been ruimte. De informatie zoals ze momenteel gepresenteerd woord vind ik veel te summier. "
" Ik had aangegeven dat er een rolstoel in de kofferbak moest passen. Ik had extra een SUV besteld in de aanname dat deze type auto wel een grote kofferbak zou hebben. Dat was dus niet zo. Ik moest terug naar de balie en het auto omruilen. Dat lukte zonder discussie. Maar het uiteindelijk gehuurde auto had flinke schade aan de rechter deur. Ik kon geen medewerkers van Hertz in de parkeergarage vinden. Hertz heeft niet geprobeerd de schade op me te verhalen, dat ging dan weer goed. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 5
" Mijn ervaringen met Auto Europe zijn zeer goed. Helaas heeft deze AVIS/Budget agent, waar de boeking liep, niet correct gehandeld. Het moet bij de boeking al duidelijk zijn en ook bij het ophalen van de auto worden aangegeven. Men heeft er helemaal niets over gezegd. Let hier op als je bij AVIS/Budget in Dortmund airport huurt! "
" Omdat ik met de auto naar Nederland ben gereden heeft Budget ongeveer 50 Euro extra in rekening gebracht. Daar is bij het ophalen helemaal niet over gesproken en ook bij het reserveren was dit nergens aangegeven. "
prijs-kwaliteitverhouding: 1 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 1 Staat van de auto: 10
" Gewoon goed, al is de borg aan de hoge kant. Ondanks de afkoop van alle moeglijke schade "
" Zeer fijne auto verhuurmaatschappij, waarbij ik moet zeggen dat met name in Dusseldorf en Rotterdam de balie medewerkers de beste zijn. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 7
" Zoals altijd uitstekend "
" Snelle afhandeling, prima nieuwe auto "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" goed, goedkoop, duidelijk "
" zeer snelle service 1 dag van tevoren werd ik gebeld voor de laatste te regelen zaken "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Zoals altijd: correct, efficiënt, passende prijs/kwaliteit, respectvol "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 9
" - "
" Hele goede ervaring met Alamo op München airport. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Kreeg van Dollar nov een rekening achteraf , die volgens mij niet correct is "
" Baliemedewerker in Stuttgart was ongeïnteresseerd, neerbuigend en onvriendelijk "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" good overview on availability and prices "
" friendly and uncomplicated "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Altijd goed "
" Ik had bewust vroeg geboekt voor een goedkope auto. Wel een skibox bijbesteld, maar ter plekke meende de medewerker dat het automateriaal niet goed genoeg was voor een skibox. Ik wilde helemaal geen dure Mercedes, maar werd gedwongen omdat ik de kleine auto niet meekreeg. Gevolg; 153 euro bijbetalen. Ik voel me misleid. "
prijs-kwaliteitverhouding: 3 De baliemedewerkers: 3 Service bij het inleveren: 5 Staat van de auto: 10
" Prima "
" Prima, routekaart naar P4 waszeer slecht te lezen, liever toegelicht ahv foto's "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" ik boek altijd via jullie, maar ik moet ervan op aan kunnen dat de info klopt. Het is cruciaal voor de huur van een auto op München airport of hij in of buiten de terminal staat. Graag deze fout herstellen !! ik hoorde van de chauffeur dat veel mensen in deze val zijn getrapt en dat hij veel boze klanten in zijn auto krijgt. "
" Het is een nieuwe verhuurfirma met goede autos. Het enige wat niet klopt is de informatie die via Auto Europe op de website staat en die misleidend is. Mijn keuze voor een verhuurder is afhankelijk of de auto op de Terminal staat of niet. Dat is dus bij Flex to Go niet het geval. Je moet een nummer bellen, (dat was niet duidelijk, ik dacht dat ze een eigen balie hebben, ik had geen nummer ontvangen!) en daarna moet je wachten totdat iemand je ophaalt. daarna 15 minuten naar Freising en datzelfde verhaal gaat ook als je de auto moet inleveren. Al met al 30 tot 45 minuten langer dan geplanned. Niet erg als daar rekening mee kunt houden, maar nu staat de info verkeerd tijdens het boekingsproces. Graag daar vermelden: buiten de Airport /shuttlebus. Dit is misleidend van de klant!! "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 10
" Prima club "
" Prima, service, nette nieuwe huur auto! "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" I was delayed in reaching Frankfurt airport so I called Autoeurope twice and spoke to your agent to ask them to help. Both times they confirmed they will send a message to Wheego. However Wheego confirmed that they did not receive any message from Autoeurope. They also said that Autoeurope does not pay them if I dont show up. I find this all strange since as a customer i would expect to get some help from Autoeurope. The voucher has incorrect information and I arrived at Terminal 1 and took the shuttle bus to Terminal 2 as per the voucher, and when you finally find the Wheego desk in Terminal 2 (it is a large confusing poorly signed airport to find Wheego desk), there was no one at the Wheego desk and instead there is a sign that says go to Wheego desk in Terminal 1 which again takes another 30+ mins to wait for shuttlebus and reach Terminal 1. So basically you end up wasting nearly an hour going back and forth. "
" Wheego is only interested in making money. Their customer service is non-existent though they try to be polite. I tried to call them in advance since my arrival was going to be late and no one picks up for hours. I finally got someone from Wheego on the phone and all he said was they will not be available for late pick up even I if I pay the EUr 75 for out of hours collection which is stated on the voucher, so I should come the next day. I called the next day to Wheego who said I could come since they keep the car for 2 hours. When I travelled for 1.5 hours back to the airport the next day, Wheego office at Terminal 1 tells you that they only keep the car for 1 hour. They then said I will have to pay EUR 100 for a car. This seems strange and frankly misleading to the customer who is basically wasting time after being told they keep the car for 2 hours. I was delayed so I called Autoeurope twice and spoke to your agent to ask them to help. Both times they confirmed they will send a message to Wheego. However Wheego confirmed that they did not receive any message from Autoeurope. They also said that Autoeurope does not pay them if I dont show up. The voucher has incorrect information and I arrived at Terminal 1 and took the shuttle bus to Terminal 2 as per the voucher, and when you finally find the Wheego desk in Terminal 2 (it is a large confusing poorly signed airport to find Wheego desk), there was no one at the Wheego desk and instead there is a sign that says go to Wheego desk in Terminal 1 which again takes another 30+ mins to wait for shuttlebus and reach Terminal 1. So basically you end up wasting nearly an hour going back and forth. "
prijs-kwaliteitverhouding: 3 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 1 Staat van de auto: 1
" long, long waiting time by the balie! not good! "
" I did not get the ALAMO auto but some Interprice, even thought I made reservation with Alamo. I guess they are working together (?) "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 8
" Goed. "
" Op 18 okt. 2024 creditcardreservering ad € 680 voor borg nog steeds niet geannuleerd!!! "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 7
" Blijft al jaren op hetzelfde hoge kwaliteits niveau. Dank dank "
" Goede auto, prima p/k verhouding, prettige ontvangst. Wat mist: graag ontvang ik een eindafrekening per mail "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Prima "
" Prima "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Good experience to easily find available cars at a good price. "
" Unfortunately Europcar didn't have an electric car available for the whole month but we managed to change the car after 2 weeks and both cars were a category higher than I ordered. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima service, goede begeleiding bij opstarten en zeer vriendelijke mensen. De auto was fantastisch, schoon en een hele fijne rijervaring. "
" Zeer tevreden "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Geen "
" Alles perfect "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Het was goed. "
" Het was goed. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" goede ervaring, enkel was het moeilijk om een vraag beantwoord te krijgen. "
" we zijn goed geholpen en de medewerking was erg bereid willend. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 9
" Very good "
" Very good "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" conform verwachtingen "
" conform verwachting "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 6 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Goede ervaring "
" Zeer tevreden "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Europcar top, maar het auto (GWM ORA FUNKY CAT) kan niet aanbevelen, het is verschrikkelijk in gebruik, graphik/lettertypen op het navigatiesysteem zijn te klein en de aankondigingen zijn onnauwkeurig. De autocomputer is vervelend omdat hij voortdurend dezelfde aanbevelingen geeft. Graag de volgende keer een Renault Zoe of iets beters. "
" Europcar top, maar het auto (GWM ORA FUNKY CAT) kan niet aanbevelen, het is verschrikkelijk in gebruik, graphik/lettertypen op het navigatiesysteem zijn te klein en de aankondigingen zijn onnauwkeurig. De autocomputer is vervelend omdat hij voortdurend dezelfde aanbevelingen geeft. Graag de volgende keer een Renault Zoe of iets beters. "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" x "
" b "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Goed service, netjes te woord gestaan. "
" Netjes, betere auto gekregen met minimale bijbetaling "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Alles goed "
" Alles goed "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Chinese SUV's staan niet in jullie lijst, terwijl Hertz Dusseldorf er tientallen had staan, als dat gelijk is aan een mercedes klasse dan had ik die firma wel overgeslagen. Daarnaast bijna 70€ betaald aan extra kosten aan Hertz zoals een verplichte verzekering wat jullie niet vermelden. Ik heb zeer vaak geboekt via AutoEurope en dit is de eerste keer dat ik een negatieve recensie geef, doe er wat mee. "
" Totaal andere service dan voorheen, ik heb vele jaren bij Hertz Dusseldorf auto's gehuurd en werd altijd excellent geholpen, nu een youngster met een grote mond. Ik heb een sedan gehuurd in mercedes c classe, geeft mij een chinese SUV die verre van overeenkomt met die categorie, en verplicht mij ook nog eens een diefstalverzekering af te sluiten. Nooit meer Hertz voor mij! "
prijs-kwaliteitverhouding: 1 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 6 Staat van de auto: 1
" Gewoon goed zoals als het hoort! "
" Balie personeel was druk met van alles en nog wat maar niet met de wachtende klanten. Ik heb daar 45 minuten moeten wachten voordat ik geholpen werd. Mijn vlucht van A'dam naar Berlijn ging sneller. Onvoorspelbaar slechte service!!! "
prijs-kwaliteitverhouding: 5 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 8
" Geen "
" Jammer dat ruitenwisservloeistof water bleek en toen het ging vriezen de boel vast zat "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 7
" Ik had geboekt met afkoop Eigen Risico. Op Luchthaven moest ik nog eens €100 betalen voor afkoop Eigen Risico "
" Prima "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" perfekt "
" perfekt "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Easy, quick, car as described "
" Really good customer service "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima, meer voordelen voor leden? Ook vaker duurder dan andere aanbieders, vroeger niet "
" Perfect, en werd snel geholpen "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Zoals altijd: efficiënt en correct "
" Prima "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 9
" Top geregeld. Goede prijs en duidelijk "
" Uitstekend. Buchbinder ging via Europcar. Uiterst vlotte afhandeling bij inchecken en uitchecken. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Goed zo door blijven gaan! "
" prima geregeld tegen een goede prijs. Volgende keer weer! "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Never assume that the final price of renting a car is within 10% of the agreed offer. "
" Never assume that the final price of renting a car is within 10% of the agreed offer. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 9
" Absoluut top ervaring "
" Super vriendelijk en behulpzaam "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Superr! "
" heel goed! "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Ik heb de auto niet gekregen, dit omdat er werd aangegeven dat ik een hoog risico profiel ben omdat ik geen duitse adres heb. Aan de medewerker aangegeven dat ik de auto vanuit nederland heb gehuurd met nederlandse adres en gegevens. Maar dit was niet genoeg. Hiernaast heb ik elke dag gebeld naar autoeurope en dit aan de medewerker verteld. Enige wat ik wil is mijn geld terug dit omdat ik nu heb betaald voor een auto die ik niet heb gekregen. "
" Ik heb de auto niet gekregen, dit omdat er werd aangegeven dat ik een hoog risico profiel ben omdat ik geen duitse adres heb. Aan de medewerker aangegeven dat ik de auto vanuit nederland heb gehuurd met nederlandse adres en gegevens. Maar dit was niet genoeg. Hiernaast heb ik elke dag gebeld naar autoeurope en dit aan de medewerker verteld. Enige wat ik wil is mijn geld terug dit omdat ik nu heb betaald voor een auto die ik niet heb gekregen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 1 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 1 Staat van de auto: 1
" Ik heb een slecte ervaring bij Gold car verhuur in Sardinie, waarbij mijn voornaam niet overeen kwam met mijn paspoort. Bij het invullen van de gegevens bij de aanvraag bij Auto Europe heb ik als voornaam mijn roepnaam ingevuld "Willy " ipv Wilhelm Berend. Het gevolg was dat ik de auto niet mee kreeg en opnieuw een auto heb moeten huren. Ik vind dat Auto Europe mij beter had moeten wijzen tijdens invullen van de gegevens on-line. "
" Verloop was prima. Geen aan en opmerkingen "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Prima als altijd! "
" Volledig gedekte verzekering bij de verhuurder afgesloten. Auto met steenslag gekregen en mij na aflevering verweten dat ik daarvoor verantwoordelijk zou zijn. Schijnbaar ook met schade aan de velg, wat mij niet verteld is bij aflevering, alles was ok en in orde. Borg niet terug gekregen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 1 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 1 Staat van de auto: 1
" Altijd perfecte service bij Auto Europe. "
" Er waren eerst problemen met de juiste autocategorie, maar dat is uiteindelijk zeer goed opgelost. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Makkelijk te boeken alleen kan online uitleg over verzekeringen iets duidelijker "
" Prima organisatie met dito auto's "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" Accuraat, snel, betrouwbaar "
" Prima "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" - Additional charges made transparent upfront. - Convenient overview helps pick good car for a competitive price. - Payment, credit reservation and reimbursement is fairly simple. - Ordered one model. Received a better performing and new car for the same price. "
" Positives: - The car we hired was a 9-seater VW Transporter automatic. It was delivered clean and in fairly good working condition. We drove about 1400 kms in 3 days and the car didn't complain. - Hassle-free delivery of the car. - Desk executives are friendly and helpful. Improvements: - The exact return location could have been displayed better (via GPS/Google Maps link on the website). - The current instructions (on paper) are unclear for new tourists. - The wiper of the car needs replacement. The boot door kept jamming now and then. There was no cruise control option in the automatic car we hired. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 7
" Alles verliep prima. "
" Alles verliep prima "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Goed. Alleen had ik volgens de voucher 247,19 moeten betalen en moest ik uiteindelijk 257,59 betalen. "
" Goede service. Alleen had ik volgens de voucher 247,19 moeten betalen en moest ik uiteindelijk 257,59 betalen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" Prima. Goede prijzen en goede vergelijkbaarheid. "
" Op tijd ingeleverd, maar toch een dag extra berekend. Naam van de firma niet vermeld. "
prijs-kwaliteitverhouding: 5 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 1 Staat van de auto: 7
" Huur altijd via Auto Europe "
" Verliep zeer voorspoeding "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" X "
" -Ich habe keine Bestätigung erhalten, weder auf Papier noch per E-Mail, wie es der Rezeptionist versprochen hat. -Euro 20,60 über der Miete wurden von meiner Kreditkarte einbehalten, ohne dass in irgendeiner Weise klargestellt wurde, wofür. "
prijs-kwaliteitverhouding: 1 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 5 Staat van de auto: 8
" Auto Europe boeking verliep simpel. Keuze is eenvoudig, maar auto europe moet uitkijken voor slechte prestaties van de aanbevolen verhuurservices. "
" Ik had een auto gekozen met een ruime bagageruimte. Deze auto bleek bij aankomst niet beschikbaar maar er was ook geen vergelijkbare auto. Daardoor kreeg ik een kleinere auto mee, die volgens de baliemedewerker "gelijkwaardig qua kofferruimte was". Complete bullshit en gewoon de kleinere auto tegen het bedrag van de grotere factureren! Onder tijdsdruk had ik geen tijd om gedoe te maken bij de balie van de Enterprise. Nooit huren bij Enterprise!!!!!! Ik iig nooit meer. "
prijs-kwaliteitverhouding: 3 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 7
" good overview. Enough choice. "
" Very expensive for a basic car. Insurance ridiculous high, so didn't take it. insurance should be reasonable priced to service the customer. Now its a rip off. "
prijs-kwaliteitverhouding: 6 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" Met auto europe ging alles prima "
" Smoetslich "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 6 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 6
" NA "
" NA "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 9
" De boeking etc is makkelijk en snel verlopen. Zou het prettig vinden bevestiging te krijgen van inleveren auto aan einde huur. "
" Vijf dagen na inleveren staat nog steeds een veel te groot bedrag gereserveerd op mijn creditcard account, terwijl de autohuur vooraf is betaald. Geen enkele bevestiging ontvangen van inleveren auto. "
prijs-kwaliteitverhouding: 6 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 6 Staat van de auto: 10
" Zeer tevreden "
" Prima ervaring "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima! "
" Inleveren geen.medewerker "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 5 Staat van de auto: 9
" prima "
" Prima "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" geen "
" Balie was gesloten, we moesten naar EuropCar. De dame achter de balie was erg nukkig! Daarnaast hadden ze de auto niet die we hadden gereserveerd. We kregen een andere categorie (geen van) "
prijs-kwaliteitverhouding: 6 De baliemedewerkers: 3 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Easy overview of cars and prices, clear what price is incl. Full cover, good price/ quality "
" Good service, friendly staff that worked fast, car more than expected "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Zie boven "
" Betrouwbaar, snel en flexibel. Heb nu zeker 10x via Auto Europe auto gehoord, steeds zeer tevreden "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" Fantastisch geregeld ! "
" Fantastisch geregeld "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima "
" More car choices would be nice. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Deze keer prima morgen valence on verras "
" goed in Baden matig op CUracao en idem Tel Aviv "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" super service en goed gelopen "
" super gelopen "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Systeem van europcar werkte niet samen met Globalrent, waardoor het ontzettend lang duurde. Boeking gedaan op bedrijf, maar ik moest prive nog €300,- borg betalen die ik nog steeds niet terug heb. Het terugbrengen ging heel raar en niet duidelijk of alles nou geregeld was. De auto zelf was super netjes! "
" Het reserveren ging erg makkelijk. Jammer dat er nog steeds kosten bij kwamen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 6 De baliemedewerkers: 6 Service bij het inleveren: 6 Staat van de auto: 10
" Uitstekens "
" Een auto meegekregen met een spijker in een band. Systeem gaf al aan dat de banden druk niet in orde was, wat ik thuis ook wel eens heb maar bij een garage werd vastgesteld dat er een sijker in de band zit. Moest met de auto naar een dicht bijzijnde Sixt, wat in Hameln was en die kon niks doen. We werden in de middag opgebeld om de auto om te ruilen op de luchthaven van Hannover. Al met al een verloren dag. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 5
" Positief! "
" Alleen maar positief! "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Ben nu al jaren klant, gaat ( bijna) altijd goed, in coronatijd nog betere huurauto's "
" Snel, attent, en zeer vriendelijk "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Aanbod auto's zou nog breder mogen. Op de websites van de onderliggende verhuurmaatschappijen staan meer modellen en categorieën om uit te kiezen. "
" Heb de definitieve eindafrekening nog niet binnen. Daar lijkt iets fout te zijn gegaan. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Goed geregeld "
" Gewoon goed "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Verder normaal geen problemen. Wel zou ik graag de eindafrekening direct krijgen bij inleveren of direct op de mail. Ook in verband met doorrekenen naar mijn klanten van de kosten. "
" Probleem bij Airport Munich is dat het benzine station bij het vliegveld niet bereikbaar was. Daardoor moest ik de auto half leeg inleveren (400 km gereden ongeveer) en wordt er 121 euro bereikend voor het vullen. Waarom staat op de snelweg niet aangegeven hoe je het pompstation kan bereiken. Afslagen er naar toe afgesloten. Heb nog een rondje gereden maar niet mogelijk. Dat hoor ik graag van te voren. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 4 Staat van de auto: 10
" Contact opgenomen met onduidelijkheid over verzekeringsdekking. Gerustgestld en snel en goed geholpen. "
" 'Agressieve methode om aanvullende verzekering af te sluiten of grotere auto te huren "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Geen "
" Afwachten nog hoe men de rental finaal afwerkt "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima, snel en correcte afhandeling. "
" Prima geholpen, keurig. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 10
" De huurprijs was helder. Bijkomende kosten keddy en borg weken af van wat er op de website werd aangegeven. Dit werkte wat verwarrend. "
" Serv8c3 van Europcar maar dan goedkoper. De auto was schoon alleen jammer dat de gebruikte poetsdoeken nog in het middenconsole zaten. Zeker in corona tijden. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" Duidelijkheid ! "
" degelijk "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 9
" Alles goed gelopen "
" Goed "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima "
" Goede service het enige wat jammer is dat ze proberen een andere auto te geven anders dan de auto waarvoor je betaald hebt. Maar door bij je standpunt te blijven krijg je jouw betaalde auto. Dat vind ik niet netjes. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 7
" Auto was super. Schoon, eigenlijk zoals het hoort. "
" Upgrade gehad omdat de auto die ik had gereserveerd niet beschikbaar was. Verder zakelijk en netjes te woord gestaan bij het ophalen van de auto. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Zie onder punt 3 "
" Europcar-balie in Frankfurt Hbf, ideaal. Auto bevond zich vlakbij in parkeergarage. Reuze handig en snel. Inleveren idem dito. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Goede service. "
" We zijn snel geholpen. Uitleg was duidelijkk "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" Gewoon prima, snel, goed prijs en adequaat. ook prima service bij eventuele vragen. "
" Prima "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 10
" gb "
" Het was gewoon allemaal geregeld toen we bij Alamo aankwamen. We werden zeer vriendelijk geholpen en omdat ik jarig was op die dag, kregen we ook nog een upgrade naar een SUV. We kregen een zeer chique Opel Crossland X, waar alle functies inzaten. Ook bij het terugbrengen erg coulant geholpen. Alamo is erg prettig. Je betaalt wat meer, maar dan heb je ook wat. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 10
" was goed "
" Ging vlot goede service goede prijs mooie auto "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima geregeld. Goede auto "
" Prima service, snel geholpen "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima "
" Keurig te woord gestaan, flexibel, meedenkend. Koffie aangeboden gekregen, smetteloze auto en bij terugbrengen ook geen onnodige tijd verspeeld. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Goede nieuwe auto. Baliemedewerkster was aardig en behulpzaam. Het hele proces duurde misschien wat lang. Maar over het algemeen een goede ervaring. "
" Goed "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" zie opmerking 3 "
" balie was slecht vindbaar, bij aankomst zat er lang niemand achter de balie. daarna vriendelijke geholpen, maar vind het bizar dat alle informatie nog een keer ingevuld moet worden, daarvoor had ik reeds via internet geboekt. dat laatste die ik niet meer. Daarbij komen er uiteindelijk veel extra niet voorziene kosten via Hertz bij. "
prijs-kwaliteitverhouding: 6 De baliemedewerkers: 6 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" . "
" Excellent service, great check-out. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Zeer tevreden. "
" Perfecte service. Europcar-medewerker ving ons zelfs op in de parkeergarage, toen we de auto inleverden. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" De service van de medewerkers was prima. Wel zijn wij zeer teleurgesteld over het feit dat wij een auto hebben gehuurd met een totaalprijs van EUR. 94.85, maar tijdens het ophalen van de auto een andere auto hebben gekregen. Daar waren wij heel blij mee, maar de medewerker aan de balie had daar niet bij verteld dat de gratis upgrade ons EUR. 400.00 zou kosten. Daarbij wordt er ook een aanzienlijk bedrag voor tanken berekend en allerlei overige kosten. Tijdens het ophalen is dit niet gecommuniceerd, maar er is wel van onze kant voor akkoord getekend. Dit vind ik dus geen goede zaak en zal hier tegenin gaan. Wij gaan, ondanks de ondertekening, niet akkoord met deze kosten. Ik zou het zeer op prijs stellen als wij hier telefonisch contact over kunnen hebben. "
" De service van de medewerkers was prima. Wel zijn wij zeer teleurgesteld over het feit dat wij een auto hebben gehuurd met een totaalprijs van EUR. 94.85, maar tijdens het ophalen van de auto een andere auto hebben gekregen. Daar waren wij heel blij mee, maar de medewerker aan de balie had daar niet bij verteld dat de gratis upgrade ons EUR. 400.00 zou kosten. Daarbij wordt er ook een aanzienlijk bedrag voor tanken berekend en allerlei overige kosten. Tijdens het ophalen is dit niet gecommuniceerd, maar er is wel van onze kant voor akkoord getekend. Dit vind ik dus geen goede zaak en zal hier tegenin gaan. Wij gaan, ondanks de ondertekening, niet akkoord met deze kosten. Ik zou het zeer op prijs stellen als wij hier telefonisch contact over kunnen hebben. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 10
" Prima, misschien wanneer je vaker met jullie huurt je extra korting krijgt. "
" Alleen zou het wat duidelijker moeten zijn dat je extra moet betalen wanneer je naar NL gaat . "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima! "
" Auch wenn ich Stau hatte, haben die das nett mit mir geregelt! "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" nette behandeling en zeer nette auto "
" prettige medewerkers ter plaatse "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" Perfect & top "
" Perfect "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Auto-Europe moet beter inzichtelijk maken wat de kosten zijn: 60 euro bij reservering en 150 euro betalen... hoe verhoudt zich dit to andere aanbieders "
" De rekening achteraf stond niet in verhouding tot de reservering en was fout. Hertz gebeld en zou een reactie krijgen via e-mail. Tot op heden niets gehoord "
prijs-kwaliteitverhouding: 3 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 10
" Nog steeds erg tevreden "
" Zeer vriendelijk en snel. En een bijna nieuwe auto! "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" bij het inleveren van de auto ging uw medewerker direct naar een "schade"van de auto die IK zou hebben gemaakt , maar dit was waarschijnlijk al met het ophalen en 1 ding is zeker IK heb die schade niet veroorzaakt anders zou ik dat zelf hebben gemeld "
" bij het inleveren van de auto ging uw medewerker direct naar een "schade"van de auto die IK zou hebben gemaakt , maar dit was waarschijnlijk al met het ophalen en 1 ding is zeker IK heb die schade niet veroorzaakt anders zou ik dat zelf hebben gemeld "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 2 Staat van de auto: 8
" Zeer goed snelle reactie "
" Bei halen en brengen zeer vriendelijk personeel "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima tarieven en snelle service! "
" Vlotte service, vriendelijke medewerkers. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" prima "
" zeer goed, ondanks vertraging vliegtuig en balie reeds afgesloten, alsnog voertuig gekregen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima bedrijf ! "
" Alles vlot afgehandeld "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Goed internet portaal snelle reactie "
" Over de staat van de auto ben ik ontevreden omdat ik ndat ik 50 km hat afgelegd het olie lampje begon te branden en ik dus bij een tankstation olie moest kopen 1 l kosten 10,99 €. Gelukkig ben ik technisch en weet wanneer het lapje aan gaat je nog wel een stukje kan rijden maar het is echt SLECHT dat men voor het afleveren niet oliepeil heeft getjeckt . Wel weer een ervaring rijker ook altijd eerst zelf oliepeil controleren "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 1
" bandenspanning was niet goed, radio werkte niet. na het op spanning brengen van de banden, werkte alles weer. "
" goede afhandeling "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 7
" Goed "
" We hadden gehuurd bij Dollar maar het werd thrifty. In het verleden minder tevreden. Het is altijd weer een verrassing wat je extra moet betalen voor gebruik in het buitenland. Dat geeft een scheef beeld bij vergelijken. Dit keer meer dan 20% van de huurprijs. Europcars niets extra . Dit speelt al jaren. Geen goede zaak Graag uw reactie/ actie "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 8
" Duidelijke site. Compleet en goede informatie "
" Duidelijk, zonder fratsen "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Good price, fast reacfion on questions, Already 10 year hiring car from autoeurope with satisfy experience "
" Frienly employee "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Prima; duidelijke website en vriendelijke klantenservice (gebeld met een vraag) "
" Zeer goede ervaring; aardige medewerkers, uitstekende auto (klasse groter dan gereserveerd), prima prijs. Geen poging tot "aansmeren" van onnodige diensten/producten. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Het was mij niet direct duidelijk dat Auto Europe een bemiddelaar is bij het huren van een auto. Op zich niks mis mee, maar geef dat duidelijk aan. En zie mijn opmerkingen bij punt 3. "
" Via Auto Europe had ik een auto geboekt bij Europcar. Bij het ophalen van de auto was alleen een duurdere auto beschikbaar. Daarnaast moest er een tweede baliemedewerkster aan te pas komen voordat de zaak rond was. Wat heel raar was, was dat de vaststelling van het huurbedrag zeer ondoorzichtig was. Het bedrag kwam voor mij totaal uit de lucht vallen. Ik zou daar nog graag vragen over willen stellen. Het was ook een veel hoger bedrag dan ik aanvankelijk geboekt had op de site van Auto Europe. Op luchthaven Stuttgart moest ik heel goed zoeken om de auto te vinden. Het terugbrengen op schiphol was zeer goed aangegeven. "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 6 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 10
" Aangeboden upgrade tijdens boeken betaald maar niet beschikbaar bij Enterprise. Refund nog niet geregeld, wel bevestiging dat de juiste docs zijn ontvangen. "
" Na 2,5 week nog geen finale invoice en bevestiging van return ontvangen. Inmiddels 2 reminders hiervoor gestuurd. "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 4 Staat van de auto: 8
" Goed geregeld. "
" Het terugbrengen op dit locatie viel tegen. Erg lang wachten voor niets. Ook geen bevestiging per email dat alles ok was. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 5 Staat van de auto: 10
" Goede prijs kwaliteit verhouding. "
" Uitstekende en snelle service bij afhalen en terugbrengen van de auto. Prima auto met alles erop en eraan. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Nette auto goede service "
" Netjes en bekwaam "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 9
" Prima. "
" Bij de check-out was niemand aanwezig terwijl bij het terugbrengen elk detail geinspecteerd werd. Ik zou graag iemand willen zien bij het ophalen van de auto zodat je dan vragen kan stellen, niet achteraf. Wat nou als ik schade had gevonden? "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" Prima. Begreep niet waarom ik weer alle gegevens voor Avis moest invullen bij afhalen auto, had alle gegevens via Auto Europe toch aangeleverd? "
" Afhandeling bij balie voor ophalen auto duurde vrij lang, vervolgens met vage instructie naar parkeergarage om auto op te halen, moeilijk auto te vinden, aldaar geen medewerkers Avis te vinden, geen instructie over gebruik auto/routeplanner enz, erg onpersoonlijk. Terugbrengen auto ging wel heel efficiënt. Was erg laat voor terugvlucht, kon auto parkeer, en direct naar de check-in, prima. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Tot op heden zeer tevreden "
" Prettige afhandeling niets op aan te merken "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Unfortunately we couldn't shift the reservation to another rental agency "
" Interrent outsourced the registration to Buchbinder. They had a massive waiting line in the Munich airport. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 5 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" All good! "
" Registration at the desk could be improved. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" werkt makkelijk "
" aan de balie moest ik lang wachten voor ik aan de beurt was. Lange rij en maar twee agents was geen goede combinatie. Bij terugbrengen moest ik auto neerzetten en verder geen enkele feedback of plaats waar de sleutel ingeleverd kon worden. Dus ook geen controle of ik wel getankt heb of niet. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 8
" Prima "
" Lange wachttijd bij het ophalen van de auto op Munchen Airport "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" in bevestiging stond geen bedrag vermeld dat ter plekke betaald moest worden voor grensoverschrijdend verkeer. "
" upgrade aan balie is duur "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Prima "
" Beetje druk bij ophalen "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" zie hierboven: pure lak aan de klanten, die staan te wachten en duistere/verstopte kosten, die eerst achteraf (duidelijk!!) gemeld worden. Ik ben zelf bussinessman/ondernemer; ik zou mijn klanten niet onder ogen durven komen met dit soort -smerige- trucs!! "
" heb met 5 andere klanten staan te wachten tot de medewerkers klaar waren met koffie drinken en gezellig babbelen, in het zicht van de wachtende klanten. slechts 3 van de 7 medewerkers stonden klanten te woord. Heb uiteindelijk 1 uur en een kwartier staan te wachten, terwijl ik al online geboekt had; schandalig!! Ten tweede is de rekening een directe klap in mijn gezicht: Een mens kijkt naar de cijfers, die vertegenwoordigen wat er betaald dient te worden! In mijn geval was dat ca € 277,-. Nu achteraf met in acht neming van alle kleine lettertjes mag ik € 388,- afrekenen; ca 35% meer!! Schandalig!! "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 3 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" Eenvoudig boeken, geen verrassingen, Duidelijk! "
" Buiten het feit dat bij het boeken staat dat de auto bij Keddy gehuurd wordt merk je daar niks van. De auto wordt opgehaald en teruggebracht bij Europcar ..... "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima "
" Voorruit had schoner gemogen "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" Makkelijke en duidelijke stappen voor huren van autos. "
" auto met uitstekende staat. Klantvriendelijke medewerkers "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 9
" - "
" - "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Leuke site "
" Als ik alvast thuis gegevens kan invullen in jullie systeem hoeft het bij de balie niet zo ontzettend veel tijd te kosten. Noch voor jullie, noch voor mij. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" Te lange wachttijd bij ophalen auto "
" 2 uur wachten voor verkrijgen auto is veel te lang. Individueel veel te lang werk bij ophalen gereserveerde auto waarbij alle gegevens al bekend waren. "
prijs-kwaliteitverhouding: 6 De baliemedewerkers: 5 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Good choice of rentals available and always quick to service my requests. "
" Surprised to not receive a German registered car but a car registered in Slovakia. On returning the car at Munich airport nobody wanted to sign the return documentation. Seems strange as most car rental firms insist. The Skoda Fabia had a number of issues that we found out later... The USB socket didn't work or charge a phone or power a TomTom device. On starting the car it reported 3 tyres were deflated - I checked the pressure and there was nothing wrong. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 6 Staat van de auto: 8
" Goed "
" Een heel goede ervaring. Mensen waren aardig, efficiënt en pro actief. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" prima auto! "
" heel goede en snelle inleversysteem "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Great service. Flexible in cancellations. Good availability over phone. "
" All very smooth. Great car, no problems at all. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima service en prijs "
" Prima service, passende auto. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 10
" Prima prijs / kwaliteit "
" De auto gaf in het scherm een waarschuwing over te hoog olieniveau. Ik schrok er van en dacht naar een garage te moeten. Ik belde gelijk met de veehuurder en zei zeiden dat ik gewoon door kon rijden. Dat de auto dat vaker liet zien. Dat hadden ze even van te voren moeten zeggen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" Uitstekende service "
" Uitstekende service "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima bedrijf dat ik altijd kier i.v.m. de volledigheid van de verzekeringen. "
" Bij de balie erg sloom personeel en lange rijden. Ze wilden me uiteraard een Mercedes aansmeren voor de dubbele huurprijs. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 6 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" Prima aanbiedingen, duidelijk "
" Inschatting bezine verbruik veel te hoog "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 5 Staat van de auto: 9
" Veel te lange wachtrij bij ophalen auto. Kostte bijna 1 uur!!! Erg slecht!! "
" Veel te lange wachtrij bij ophalen auto. Kostte bijna 1 uur!!! Erg slecht!! "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Overzichtelijke, duidelijke en correcte aanbiedingen. Ik zal bij Auto Europe blijven huren. "
" Afhalen auto: zeer vriendelijke medewerkster, helaas informeerde zij ons niet over het op dit moment al noodzakelijke bijvullen van de adBlue-tank. Tijdens de huurperiode: vrij plotseling reed de auto (Mercedes A diesel automaat) nog slechts 20 km/h. Op dashboard stond dat na 45 km de auto niet meer zou starten. tanken van adBlue was problematisch omdat het meest dichtbij gelegen tankstation geen adBlue verkocht. Gelukkig kon een toevallig aanwezige buschauffeur mij helpen. Inleveren auto: aan de balie van Europcar op de luchthaven van Muenchen werd ik uitstekend geholpen en kreeg ik naast excuses als compensatie voor het ongemak een korting van EURO 12,00 op de afgesloten verzekering. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 7
" Prima "
" Prima "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima service, zoals ik inmiddels gewend ben. Ik had de auto al in mei 2018 geboekt, en in augustus 2018 werd het even spannend omdat Alamo liet weten "overboekt" te zijn voor dit type voertuig. Maar nadat ik had aangegeven echt dit type nodig te hebben bleek hij gelukkig toch beschikbaar. Auto Europe heeft me hierover gelukkig prima geïnformeerd. Ik zal een volgende keer zeker weer via Auto Europe boeken, zeker vanwege de lage kosten en de mogelijkheid om evt. nog gratis te wijzigen/annuleren. "
" De baliemedewerkster was zeer vriendelijk en behulpzaam. Ik had vooraf sneeuwkettingen besteld, maar ter plekke werd niet verteld dat/waar ik die kon ophalen. Ik ging er daarom van uit dat ze al in de auto lagen, maar dat bleek niet zo te zijn. Daar kwam ik echter pas onderweg achter. Na email contact zijn vervolgens keurig de kosten van de sneeuwkettingen teruggestort. Dus ook op dit punt zeer tevreden met de dienstverlening. De auto (9-persoons bus) was nog vrijwel nieuw en reed prima. Ik zal een volgende keer zeker weer een auto bij Alamo huren. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" - "
" alles lag al klaar toen ik kwam. Auto was wel een ouder model, maar er was voldoende plaats voor de volwassenen en de bagage, en daar ging het in eerste instantie om. Dus tevreden. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 8
" De auto was top maar die extra kosten maken dat het voelt als oplichterij. "
" Wat ik als zeer vreemd heb ervaren is dat ik 53,55 moest bijbetalen. Voor belastingen terwijl op de voucher staat dat dat inclusief is. Travel to austria fee 29,75 VAT included staat er op de voucher. Niet dus voelt heel vervelend. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" . "
" De auto had zeer veel meer schades dan aan de balie verteld werd en op het formulier stond. Dat is geen fijn begin van de huur. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 5
" Goede afhandeling en goed vergelijk "
" Goed geregeld. Goede prijs "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima, via Auto europe uiteindelijk een aanvullend verzoek weten te organiseren. "
" Op zich prima maar toen we tijdens de huurperiode contact wilden hebben over een spoedvraag was op geen enkele manier contact te krijgen. Telefoonnummer dat op de voucher stond vermeld werd continu verbroken na bellen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 6 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" prima "
" prima "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima behalve opmerki g boven "
" Had gevraagd of ik ook naar nederland en belgie Kon reizen. Antwoord vooraf ja geen problem. Bij afhalen werd we 45 euro voor getekend. Vervelende verrassing en HEB adgezien van oversteken grenzen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" . "
" Prima geholpen "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" zeer tevreden "
" was even zoeken om de balie van Interrent te vinden. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" verder zo "
" was alles perfect "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Alles is goed gegaan. Alleen is het jammer dat voor een extra chauffeur en voor de grens overgaan nog eens bijna 100 euro bijbetaald moest worden.. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" Prima "
" Geen "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Great experience "
" Great experience "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 6 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Was goed "
" Prima geregeld "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 10
" Prima service en snelle afhandeling "
" De afhandeling op het vliegveld in Munchen werd gedaan door Buchbinder. Zij hebben te weinig medewerkers staan voor het aantal huurders, hierdoor zijn de medewerkers chagrijnig en de wachtrij te lang. "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 6 Service bij het inleveren: 6 Staat van de auto: 10
" Prima deal, value for money "
" Prima auto, geen afrekening van benzine/diesel gekregen (per email) nadat ik de auto niet afgetankt heb ingeleverd, bedrag wel van Credit Card afgeschreven. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Handige site. "
" Bij het oppakken van de auto trekken je voor schadevrije ontvangst terwijl jr de auto niet heeft gezien. Je moet de auto zelf inspecteren. Bij inspectie niet gezien dat er toch een kras o e auto zat. Bij terugkomst bleek dat dat niet in het systeem van de baliemedewerker te staan maar wel in het systeem van een andere medewerker. Dus wél bekend. Heel vervelend. Als schade bekend is moet dat bij huur al vastgelegd worden op de huurovereenkomst. "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 5 Staat van de auto: 10
" Vdshs "
" Ingewikkeld proces bij afhalen auto, hoge kosten indien niet afgetankt, 5 euro per liter. Ondoorzichtige Facturatie "
prijs-kwaliteitverhouding: 4 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 9
" Zeer goed, alleen zie eerder beschreven brandstof probleem "
" Auto was niet vol getankt. Waren gelijk al 2 streepjes weg. Mercedes 220D. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" in tegenstelling tot negatieve berichtgeving ben ik super tevreden over Auto Europe, meerdere keren een Auto via Auto Europe gehuurd, alles tot in de puntjes verzorgd, compliment aan Auto Europe "
" het blijft een vervelend terug komend probleem, Creditcard wordt extra belast via Hertz, terwijl via Auto Europa Al inclusieve geboekt hebt. Door de Consumenten bond ANWB is dit al vaker besproken maar er veranderd niets. Ik heb zelf onderzoek gedaan, er zijn div. Auto verhuurbedrijven die Creditcard helemaal niet belasten, of een gering bedrag als borg vaststellen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" duidelijke website geen verborgen kosten wordt wel ingewikkelder, niet altijd cover eigen risico "
" geboekte auto niet beschikbaar, alternatief was veel fijner "
" Ik mis het feit dat als ik een full coverage bij jullie koop, dit niet bekend is bij de verhuurder. Ik vind dat u de verhuurder hoort in te lichten dat ik die coverage bij jullie inkoop. Nu krijg ik steeds de vraag voor verzekering. "
" autoradio had een codering, hierdoor heb ik 30 minuten tijd verloren. Daarnaast was de auto niet schoon en met name de voorruit aan de binnenzijde was dramatisch. Zeker bij laag staande zon uiterst gevaarlijk. "
" Eenvoudig annuleren tot 48 uur voor vertrek "
" snelle en correctie afhandeling. We kregen een splinternieuwe auto mee "
" Goede service en goede prijzen. "
" Goede service. Gebeurt helaas te vaak dat er een auto wordt meegegeven waarin is gerookt. Bestraf die mensen met reinigingskosten om er van af te komen. "
" het is niet altijd duidelijk welke verzekeringen er bij Autoeurope zijn afgesloten en welke er door de verhuurmaatschappij worden overgenomen. "
" Supersnelle service. "
" alles goed geregeld "
" we wilden de auto ophalen op het vliegveld ,maar de auto die wij hadden gehuurd was er niet beschikbaar.. Dat was een middenklasse we kregen echter een kleine Renault. "
" Auto Europe is prima, maar niet iedere verhuurder waar zij mee werkt is even goed. "
" Wij hebben 75 mins in de rij gestaan op MUC airport en vervolgens een kwartier om de sleutel vd auto te krijgen. We kregen een "upgrade" naar een kleinere auto om daarna weer te moeten wisselen. De Mercedes Vito was uiteindelijk top. De dame van de balie was vriendelijk, correct, maar het incheckproces is verschrikkelijk inefficiënt. "
" Wij konden de ijskrabber niet vinden. Gelukkig had de auto voorruit verwarming. "
" Zeer snel geholpen. "
" ales goed en duidelijk geregeld "
" Gemakkelijk, dit was de eerste maal en totaal geen probleem ondervonden. "
" Niet zo heel tevreden, doordat ik nog moest onderhandelen over de prijs voor bijkomende opties, Doordat ik een grotere auto kreeg met automaat vonden de mensen dat ze meer mochten aanrekenen. En als ik voorstelde de auto te geven zoals ik besteld had zonder bijkomende opties, dan toch nog blijven aandringen. Ook het supplement voor naar het buitenland te rijden is in principe niet nodig en puur geld klopperij. Zeker omdat je deze optie al op voorhand aangeeft voor betaling. "
" Zoals gewoonlijk weer prima geregeld "
" Geen "
" Voordeliger dan bij de verhuurder zelf huren "
" Snelle service, vriendelijk personeel. "
" Auto Europe ok "
" Ze brachten 10? extra in rekening omdat ik even naar Nederland wilde. "
" Snelle en duidelijke website. Goede communicatie. Liep vlekkeloos ook bij de balie. "
" Snelle en goede service. Alles was duidelijk en ging erg snel. De auto was mooi en goed verzorgd. Ook het terugbrengen ging heel erg soepel. "
" Ik moest in München onverwacht ? 20 betalen omdat ik met de auto naar Oostenrijk ging (terwijl ik volgens mij dit bij de aanvraag had aangegeven). De ? 20 heeft betrekking op leistung 756 (*CR2 Cross border card poa CS). Op de voucher vind ik ook niet terug dat ik hiervoor moet betalen. "
" Zie onverwachte (en onterechte?) betaling van ? 20. Receptioniste was vriendelijk. Echter toen er schade aan de auto bleek te zijn (die niet was vermeld op het contract) duurde het erg lang voordat er iemand kwam kijken en deze persoon maakte een zeer ongeïnteresseerde indruk. "
" Altijd goed, scherpe prijs. "
" Meer dan een uur moeten wachten in de rij op het vliegveld en de auto was van binnen nog vies. "
" goed geregeld duidelijk en overzichtelijk. "
" auto reed goed was zuinig goede manier van het inleveren van de auto. wij zijn tevreden. "
" Prima "
" Zeer goed "
" Al 15 jaar prima ervaringen met AutoEurope als autoverhuurmbemiddelaar. Dit keer ook weer alles zoals omschreven en goede prijs en voorwaarden. "
" Alles netjes afgehandeld. Geen opdringerige bijverkooppraatjes, maar gewoon goede auto mee en geen gedoe achteraf. "
" Geef info waar de verhuurder zich bevindt evt map "
" Bij het ophalen kregen we een verkeerde locatie door, Een openbaar parkhaus maakt het zoeken moeilijk. Het duurde meer dan een half uur voor we uiteindelijk de auto hadden. Telefonisch was de desk ook slecht te bereiken. Beter is iemand ter plaatse te hebben. De auto voldeed prima "
" Snel, zonder problemen. "
" Prima Service, was met de wagen zeer tevreden "
" zeer goed geregeld allemaal "
" geen, zeer correcte afhandeling, vriendelijk personeel "
" Snel en duidelijk proces om een auto te huren. "
" Zeer slechte ervaring (tweede keer) met deze partij. De huurauto haalde ik ik het schemerdonker op. Op basis van eerdere ervaring de medewerker van Global Drive gevraagd om de auto na te lopen op evt krassen en schades die niet op het uitleenformulier staan. Lokale medewerker niet blij met mijn verzoek, echter kon niet weigeren. Met behulp van de lamp op de mobiele telefoon de auto onderzocht! (Geen goede zaklamp of iets dergelijks voorhanden). Bij het onderzoek werden er nog 2 gebreken ontdekt die niet op het formulier stonden! Bij terugbrengen van de auto konstateerde medewerker een nieuwe "schade"!, nameijk een lakbeschadiging ter grootte van een speldeknop (steenslag). Die stond niet op het uitleenformulier, dus kosten! Oplichters! "
" AutoEurope werkt over het algemeen best. "
" Die kerel bij Alamo was nogal onbeschoft, niet hulpvaardig en sloom. Hij probeerde mij ook een auto uit een lagere klasse in de maag te splitsen, alsof ik gek ben. "
" Super aantrekkelijke tarieven! Doe je best om goedkoper te vinden, maar dat gaat je waarschijnlijk niet lukken! Duidelijke, gebruiksvriendelijke en overzichtige website om je huurauto te boeken!! Boek sinds 2 jaar alléén maar via autoeurope.nl "
" Snel, efficiënt, vriendelijk behulpzaam personeel. Super upgrade terplaatse van VW naar een Ford SUV! "
" Making the reservation via Auto Europe is very smooth and easy. All the aspects and rules of the rental agreement are very clearly specified and in case of doubts agents at the call centre are very friendly and helpful. "
" Renting of the car went very smooth and much faster than few months ago at Avis at Berlin Airport. The checking of the car and explanation of the rental contract was very thorow and we were very pleased with it. The only minus was that when we returned the car we have realized we were given a smaller car than originally booked (and paid for). The agent who was assisting at the return of the car solved the situation very efficiently and we got a nice discount for being given too small vehicle. Overall we were quite happy with the service offered by Alamo by Ent "
" Door vertraging vliegtuig van 4 uur bleek dat onze reservering van de auto was vervallen. Dat is/was Voor mij niet duidelijk aangegeven. "
" Onze vlucht was 4 uur vertraagd. Bij de balie van Global drive geen enkel begrip anders dan dat we een upgrade moesten nemen met 59 euro meerkosten. Onze gereserveerde auto was er niet meer. Na telefonisch overleg met auteurope bleek dat er niets aan te doen viel. Dus bijbetalen. "
" Prijzen variëren te veel per inlogmoment Eigen risico verzekering was niet bekend bij de verhuurder en die probeert er weer een slaatje uit te slaan "
" Duurt erg lang voordat eea administratietief geregeld is; veel formulieren en te weinig personeel aldaar Men probeerde een eigen verzekering aan te smeren en deed net of mijn bij boeking afgesloten eigen risicodekking niet bekend is. Verder is de borg van 1000 euro erg hoog "
" Lijkt nu goed gegaan te zijn, doch oordeel ik pas als ik nu geen afrekeningsprobleem ontvang. Mijn vorige huuravontuur met autoeurope is zee rslecht afgelopen ; Volgetankt terug, toch een tankrekening, vervolgens foto's van bewijs van goede aflevering 2 keer bij autoeurope ingediend en 2 keer totaal geen reaktie gekregen !! Dat is absurd ! Alle keren daarvoor ging alles wel conform wens. "
" Alles goed vanaf afhalen, de auto zelf. Bij terugbrengen krijg je geen bewijs van goede aflevering. Als dat niet misbruikt wordt (zoals de vorige keer , toen niet zijnde alamo) is alles goed. Ik ben nog even afwachtend gezien mijn vorige nare ervaring. "
" clear communication, happy about this service. "
" I feel not 100% happy about the rental company. It feeled like that it was a problem for them that the booking went true auto europe. they wanted to sell extra insurrance and they gaved a lower level car. Peugeot 308 instead of Volkswagen Passat. (308 is like GOLF size and Peugeot 508 is like Passat) Note: in the garage at Enterprise pick up section they had several Passat in stock. "