Boek t/m maandag 27 maart en bespaar tot 25%! Als lid heeft u toegang tot nog meer exclusieve aanbiedingen! Klik hier om in te loggen of om een account aan te maken. Boek nu en bespaar!
Ontdek op deze pagina de meningen van onze klanten die hun autohuur beoordelingen in Washington hebben opgeschreven. Zo krijgt u een goed beeld wat u van Auto Europe en zijn verhuurpartners mag verwachten. U zult zien dat u uw vakantie in Washington zorgeloos tegemoet kunt zien, en zich in alle rust zult kunnen verheugen op deze mooie havenstad aan de oostkust van de USA. Geniet van het heerlijke klimaat, de talrijke bezienswaardigheden en musea van de Smithsonian Institution, de prachtige omgeving waaronder het Shenandoah National Park waar u fijne wandelingen kunt maken, en niet te vergeten ook van het geweldig lekkere eten.
Auto Europe is een toonaangevend bedrijf inzake autohuur wereldwijd. Wij streven ernaar, onze klanten de beste service en de scherpste prijzen aan te bieden. Daarom werken wij samen met eersteklas verhuurders, die een uitstekend wagenpark aanbieden met talrijke handige ophaallocaties op meer dan 24.000 locaties in meer dan 180 landen. Ook in Washington profiteert u van ons netwerk, aangezien u kunt kiezen uw huurauto op het Union Station treinstation van Washington, op de luchthavens Dulles Airport of Ronald Reagan Airport, of op een andere locatie in de stad.
" Goed "
" Eindelijk een keer niet opgedrongen tot aanschaf extra verzekeringen of een grotere auto. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Alles geleverd zoals tijdens de boeking is afgesproken "
" Ook nu weer: Ophalen probleemloos, inleveren snel en probleemloos. "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Uitstekend "
" Uitstekend "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Alles wordt snel en duidelijk geregeld "
" Het oude inlever adres in Chicago O'hare staat zowel op de ter plaatse ontvangen huurovereenkomst als op Google maps nog aangegeven. Omdat ik hier eerder geweest ben wist ik waar ik moest zijn. "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" Goede website en duidelijke communicatie over de prijs. Tevreden "
" We werden goed geholpen bij de balie. Wel stond er een lange rij. Op onze vraag naar tolwegen in Florida werd ons afgeraden een tolkastje te huren ivm de prijs. Op zich heel meedenkend. Met cash geld zou het altijd mogelijk moeten zijn de tol te betalen. Dit bleek helaas niet het geval. Per ongeluk kwamen we toch op een tolweg terecht waar alleen met Sunpas of Tol by plate betaald kon worden. Hierdoor hebben we een boete opgelopen (we wachten nog op de naheffing). Op zich fijn dat de baliemedewerker ons niet op kosten wilde jagen maar we hebben toch onjuist advies gekregen. In Florida is het maar heel beperkt mogelijk om zonder transponder tol te kunnen betalen. Dit was wel een beetje teleurstellend achteraf. "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 7
" Positieve ervaring tegen een goed tarief. "
" Prachtige (gratis) upgrade ontvangen omdat gereserveerde model niet voorhanden was. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 10
" prima "
" prima "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Na 2X gehuurd te hebben erg tevreden. "
" Goede service, engelse taal van de medewerker slecht te verstaan "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 9
" Altijd prima. De super cover dekking is een waardevolle aanvulling. "
" Bijzonder snel en plezierig. Echt een prima service! "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Verloopt altijd prima "
" Prima bevallen, helaas was de aangevraagde wagen niet beschikbaar maar er is goed alternatief geboden met daarbij wat extra korting "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Het enige minpunt is dat als er problemen zouden zijn men niet bereikbaar is buiten 8 uur - 21.00 uur. dat is pop zich vervelend omdat ik naar Amerika ging ik pas om 21.00 uur Nederlandse tijd landde. gelukkig geen problemen gehad, maar anders had ik dus geen contact kunnen krijgen. "
" Vlot geholpen en een nette auto mee gekregen. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima vergelijkings- en boekingssite, jammer dat serviceniveau bij Alamo te wensen overlaat. "
" Auto was prima, maar service baliemedewerker bij afhalen ongeïnteresseerd, idem bij terugbrengen. "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 6 Service bij het inleveren: 6 Staat van de auto: 10
" Een ongekend vriendelijke en snelle serviceverlening "
" Was ongekend vriendelijk en goed "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Gedaan wat beloofd is. Maar Dollar heeft $32 extra berekend wat volgens mij niet passend is. Zie hiervoor de opmerking bij mijn beoordeling over Dollar. Hopelijk kunt en wilt u dat voor mij ongedaan maken. Gaarne hiervoor uw medewerking. Met vriendelijke groet, Rudi Boerjan. "
" Op 8 dec. heb ik een huurauto van Dollar ingeleverd in Orlando, een aantal uren voor het officiële verstrijken van de tijd.De vlucht van Orlando naar Washington verliep voorspoedig en de huurauto hebben we om ongeveer 15.00 uur opgehaald, 1 uur voor de geboekte tijd. Hiervoor is. $ 32 extra in rekening gebracht. Dus op 8 dec. heb ik dubbele huur betaald, 1* Orlando en i* Washington. Vervolgens wordt er nog een dag extra berekend op 8 dec. van $ 32. Het zou Dollar sieren als de extra berekende $ 32 terug gestort wordt op mijm creditcard. Gaarne vraag ik Auto Europe zijn/haar medewerking. "
" Gemakkelijk een auto boeken met duidelijke voorwaarden. "
" Goed geholpen aan de balie, geen druk om meer verzekeringen e.d. te nemen. Auto was schoon en goed onderhouden. Al met al en goede ervaring rijker. "
" Prima informatieverstrekking en snelle reacties. "
" Op de gehuurde auto was niets aan te merken, maar de behandeling aan de balie bij het ophalen van de auto was minder positief. De medewerker van Dollar trachtte mij een abonnement voor tolbetaling aan te smeren voor 80 dollar, terwijl ik aangaf zelden van tolwegen gebruikt te zullen maken. Het kostte moeite om te blijven weigeren en dat betrof ook het eindeloze aandringen van betrokkene op het nemen van extra verzekerringen. Uiteindelijk heb ik nog geen 4 dollar tol hoeven betalen rondom Washington en kon ik met gemak verdere tolwegen mijden. Voor een adequate verzekering raad ik iedereen insurance4carhire.com aan! "
" Boek al jaren via Auto europe en gaat altijd probleemloos. "
" Geland op ander vliegveld dan bedoeld en binnen twee minuten was het omzetten geregeld, zonder meerkosten of wat dan ook. Uitstekende service. "
" Het huren ging goed. Had alleen eerdt een auto grhuurd voor 1 dag. Hierna gevraagd dit aan te passen. De klantenservice kon echter niet de zelfde prijs bieden als de website. Dus ik heb een dag later de huur geannuleerd en een nieuwe reservering gemaakt. "
" Het huren ging goed en makkelijk. Alleen bij het ophalen afgesproken dat ik de auto leeg kon inleveren, maar bij aankomst bleek dit niet (goed) geregeld. Ook werd er geen uitleg over de auto gegeven. Ook de locatie in new york is moeilijk te vinden. Informatie over de mogelijkheden tot het vervolg reizen kon men niet geveven, je pakt de shuttle en wordt op het vliegveld gedropt. Info over OV of taxi zou welkom zijn. "
" Mijn persoonlijke data stond niet in het systeem, daardoor duurde inchecken vrij lang "
" De ervaring met auto Europe is zonder meer goed te noemen, soms telefonisch wel eens moeilijk bereikbaar. "
" De ervaring met Dollar: De auto voldeed niet geheel aan de verwachtingen. Een wellicht lichte motor maakte nogal kabaal en was traag. Verder was de auto redelijk voldoende. De receptie medewerker was niet echt klantvriendelijk, maar enigszins nors. "
" *Het boeken is niet vlekkeloos verlopen. Andere aanbieders veel voordeliger dan Auto Europe. Na veel e-mails v.v. uiteindelijk credit ontvangen voor vergelijkbare prijs. Goed opgelost. *Auto zou af te halen zijn op vliegveld. Nee:shuttle service. Geen probleem, maar info moet 100% zijn. * Afhalen en terugbrengen auto prima verlopen. Auto klopte met aanvraag. *VREEMD! Een paar dagen na afhalen auto zag ik op mijn PC/Visa account dat $ 200,00 was afgeschreven door HERZ: authorization voor?! Bericht naar Dollar dat ik heb gehuurd van Dollar en hoe het mogelijk is dat Herz $ 200,00 van mijn rekening afhaalt. Na enige tijd is het bedrag ingetrokken. Bij afhalen navraag gedaan. Dollar is van Herz. Ik heb er niet voor getekend. Nooit meegemaakt!! "
" Zie hiervoor. Je schrikt als $ 200,00 van je rekening wordt afgeschreven, terwijl je daar geen auto hebt gehuurd. Info dienaangaande is belangrijk voor de klant. "
" ondanks uw 0800 nr zeer slecht bereikbaar. Lange wachttijden voor er een verbinding tot stand komt en dan ook nog geholpen worden door een onverstaanbaar engels sprekend (aziatisch accent) persoon. "
" europecar verhuurde me een auto in de USA waarmee ik naar Canada kon reizen. Daar een aanreiding gehad buiten mijn schuld. Europecar kon geen vervangend vervoer bieden. Ik moest me maar zien te redden. "