Het hippe Tel Aviv is een verrassende bestemming voor een stedentrip boordevol cultuur, historie, en interessante bezienswaardigheden. Een auto huren in Tel Aviv is de ideale uitvalsbasis voor het verkennen van Tel Aviv en Israël. Vele tevereden klanten gingen u al voor zoals u kunt lezen in de autohuur beoordelingen in Tel Aviv hieronder.
Auto Europe is al bijna 70 jaar een toonaangevende bemiddelaar in de internationale autoverhuurbranche en werkt samen met gerenommeerde autoverhuurbedrijven. Hierdoor kunnen wij de scherpste tarieven en beste service bieden voor autoverhuur op meer dan 28.000 handige locaties wereldwijd, waaronder op de luchthaven van Tel Aviv of in het centrum van de stad.
" Goed "
" Het is een grote schande. Ze beweren dat de auto niet volgetankt was bij aflevering. Ik heb letterlijk 100m van de inlver locatie getankt. We hebben sowieso MAAR 130km ermee gereden. En omdat de tank niet helemaal vol was hebben ze me 90 euro in rekening gebracht. Het is een grote schande. "
prijs-kwaliteitverhouding: 1 De baliemedewerkers: 4 Service bij het inleveren: 1 Staat van de auto: 7
" heel goed "
" goed "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Goed "
" Goed "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" - "
" - "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 9
" goed service "
" goed service "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" uitstekend! "
" Rekening was in eerste instantie incl VAT berekend (wat voor buitenlanders in Israel zonder btw kan). Moest dit bij inleveren corrigeren. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Soepel process "
" Goed service in de terminal, geen wacht tijd. Mooi en nieuwe auto. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Tevreden, werkt altijd goed "
" Number 1 "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" alles Oke "
" alles oke "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Mijn ervaringen zijn goed "
" Mijn ervaring "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 8
" Heel goed "
" Goed "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" Beste eravaring en kwaliteit auto tot nu toe(na 5 maal!) ECHTER opnieuw dubbel le rekening... "
" Beste auto en ervaring t "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 10
" Heel goed "
" Heel goed "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" goede service , reservering verliep vlot "
" auto was niet schoon voorruit erg smerig zelf schoon gemaakt auto had verschillende krassen en deuken op het afhaalpunt was geen personeel aanwezig om samen de auto te checken "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 5
" prima "
" meestal goed "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" heel goed "
" niet goed , bij het locket was niemand aanwezig , ik moest lang wachten tot dat iemand kwam 27 minuten, toen iemand eindelijk kwam was hij brutal met zijn gedrag en veel commentaar zonder aan te geven de reden van zijn afwezigheid ik dacht beter stil te blijven zo dat ik de auto kan krijgen, het was rond 03:00 nacht. dat is de laatste keer bij deze maatschappij voor me. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Handige manier van boeken. "
" Fijne auto. Niet helemaal schoon. Goeie behandeling tijdens ophalen en inleveren. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" geen comment "
" geen comment "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 6
" Vrij kale auto's maar ok "
" Prima bedrijf "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima bedrijf voor het reserveren van de auto. "
" Bij het afhalen van de auti werd onterecht geprobeerd extra verzekeringen te verkopen. De fee die werd berekend voor het in van de ol is naar verhouding veel te hoog. "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 7
" Gelukkig waren er geen problemen, dus de ervaring is goed en ik ga opnieuw bij Auto Europe een auto reserveren "
" Ze hebben 2 bedragen gereserveerd. 468 dollar en 120 dollar. de 468 dollar is inmiddels terug, de 120 dollar niet. Hopelijk gaan ze snel terugstorten, want ik heb al alles aan u betaald. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 8
" Zeer vlotte en correcte afhandeling. "
" Soms wordt er helaas toch geprobeerd extra verzekeringen te verkopen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" zeer good "
" zeer good "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" nvt "
" Erg vriendelijke medewerker bij het ophalen die ons drinken aanbood. Echter de geboekte auto klasse bleek niet aanwezig. Wel konden we een kosteloze upgrading wat heel keurig was maar waar we geen gebruik van wilden maken, daarom gingen we van klasse C naar klasse A wat op zich naar volle tevredenheid was. Wel vonden we dat we met een bedrag van €60 euro korting hierop karig uit waren. We hebben dit bedrag ook nog niet terug gehad. Bij het ophalen van de auto was er maar 1 medewerker aanwezig waardoor we de auto zelf moesten opzoeken (wat niet meeviel) en zelf uit moesten zoeken hoe alles werkte. "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima "
" Prima "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" Allemaal soepel verlopen "
" Alhoewel de auto nieuw was, was het een kleiner formaat dan besteld (formaat Sirion besteld, Hyundai I10 aangeboden), we zijn nu 1,5 week na thuiskomst en mijn credit card reservering is nog niet ingetrokken, er staat nog reserv open van ruim 400 euro "
prijs-kwaliteitverhouding: 6 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" Goed "
" Alles verliep heel vlotjesgodf "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" X "
" X "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" vlug en makkelijk te reserveren "
" Al meerdere malen een auto gehuurd bij Cal auto altijd tevreden en goeie service vandaar ik ook in de toekomst weer een auto zal huren van dit bedrijf "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Makelijk om te boeken. Goede prijzen. "
" Wachten op het vliegveld. Lange rij en duurt te lang. Borg duurt lang voordat ze het vrijgeven. "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" prima "
" lange wachtrij, het duurde 1,5 uur voordat de auto er was. "
prijs-kwaliteitverhouding: 5 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 9
" Verder prima "
" Het ophalen duurde te lang, we stonden anderhalf uur in de rij. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 5 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" goed "
" in algemeen matig "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 8
" Had een fiat panda besteld kreeg een upgrade Nissan Sentra daar ik al eerder bij Auto Europe een auto had gehuurd. Zeer verrast en blij met deze gratis upgrade! "
" Zeer tevreden over de vlotte afwikkeling en vriendelijke service "
" Er stond geen Auto klaar op de afgesproken dag. Hertz wist nergens van. Noodgedwongen moesten we een geplande overnachting annuleren, de rondreis een dag later beginnen waardoor het reisprogramma in de war liep. Het was erg druk in Tel Aviv wegens Chanoeka en Silvester. Na 3 uur zoeken konden we toch nog een onderkomen vinden voor 5 Personen in weer en wind met alle koffers over straat gelopen te hebben. "
" Hertz wist nergens van, had geen Auto en geen alternatief. Waar de fout lag, of bij Auto Europe of bij Hertz zelf weet ik nog steeds niet... "
" Duidelijker zijn over hoe het ophalen in Tel Aviv BenGoerion Airport verloopt. Het was mij niet duidelijk dat ik opgehaald zou worden. Ook duidelijker aangeven dat je wordt opgehaald met een busje van Cal Auto en dat de naam Auto Europe nergens terug te vinden is. "
" Aardige mensen, helpen je snel. De plek waar je de auto moet terugbrengen is goed te vinden. Ze waren ook snel in het wegbrengen naar de airport. Het was wel een wat oudere auto die veel gebruikt was. Maar reed verder goed. "
" vragen over huren auto per e mail binnen 24 uur beantwoord, helaas wel in het engels. Zelfde service als een duurder verhuur bedrijf. "
" 's Nachts opgehaald, namen de tijd om ons alles uit te leggen. Terug brengen op een ander adres in Tel Aviv dan afgesproken totaal geen probleem en geen extra kosten. Jammer genoeg zijn ze telefonisch moeilijk bereikbaar, en is het een heel gedoe om het juiste nummer te vinden. Het telefoon nummer op het contract is van een particulier. "
" Autorurope makes very good deals. In Israël it was special, since the renting Company is outside the AirPort where no additionele taxes are needed. "
" You need a telephonenumber to contact them, since they are situated outside the AirPort. "
" Reservering via internet ging prima. Attent dat er bij een dubbele boeking gebeld wordt ter controle en correctie gelijk uitgevoerd. Afrekening en blokkering creditcard is na vijf werkdagen nog niet afgerond. "
" Als eerste was er op tijd van afspraak geen auto. Vervolgens wordt een veel kleinere auto aangeboden (smart). Na twee uur komt de trailer met auto's en de auto voor mij bleek niet mee te kunnen. Heb een andere auto grotere, mee gekregen. Ik heb nog geen afrekening gekregen en er is nog steeds een blokkade op mijn creditcard. Auto moest vervangen worden en dit is zelfs goed gegaan midden in de nacht! Maar nogmaals nog geen afrekening gekregen. "
" Toen ons vlucht van Amsterdam naar Tel Aviv op 20 okt ernstig vertraagd was, belde ik autoeurope om door te geven dat wij vertraagd zouden zijn. Door de medewerker werd mij verteld dat ik contact moet opnemen met de locale verhuurder. Echter bleek de telefoonnummer op de voucher niet correct te zijn. Ik belde een tweede keer waar mij opnieuw werd verteld de aangegeven nummer te bellen. Uiteindelijk heb ik zelf de juiste telefoonnummer (op een hebraeische website) opgezocht. Verder werd mij door de medewerker verteld, dat ik op het laatst 30 minuten na de aangegeven tijdpunt (20:30) heb om het auto op te halen, anders zou de reservering vervallen. Dit was uiteindelijk niet zo, maar zorgde wel voor onnodige verwarring en stress bij mij. "
" Wij arriveerden om 12 uur s'nachts op TLV en zochten de shuttle service van CAL AUTO. Deze was niet te vinden en wij belden CAL AUTO. De medewerker was erg onvriendelijk, maar ging een shuttle sturen. Toen wij op de locatie arriveerden waren de medewerkers van CAL AUTO net wiet aan het roken. Het auto wat wij kregen had een grote aantal schrammen en deuken zodat de inspectie een kwartier duurde. Uiteindelijk zijn wij richting Tel Aviv vertrokken. De volgende ochtend (bij licht) zagen wij dat het interieur helemaal vies was. Ook werkten de remmen minder dan optimaal en was de sturing slecht. Gezien wij een drukke agenda hadden hebben wij ervoor gekozen om niet terug naar de luchthaven te rijden om een ander auto te vragen. "
" Op zich goed. Vermelding van openingstijden en vakantiedagen van de desbetreffende verhuurder (Avis in dit geval) zou enorm helpen. Evenals een routebeschrijving naar de lokatie in Jeruzalem. "
" Goed. "