Boek t/m woensdag 1 februari en bespaar tot 25%! Als lid heeft u toegang tot nog meer exclusieve aanbiedingen! Klik hier om in te loggen of om een account aan te maken. Boek nu en bespaar!
Schotland ontdekken met een huurauto? Begin uw reis dan in de mooie en gezellige hoofdstad Glasgow op korte afstand van de adembenemende Schotse Hooglanden! Velen gingen u al voor en op deze pagina leest u hun autohuur beoordelingen in Glasgow. Zo boekt u vol vertrouwen en met een goed gevoel uw eigen voordelige huurauto! Ontdek tal van bezienswaardigheden in Glasgow zelf, verken de Schotse Hooglanden, of bezoek Edinburgh, Stirling Castle, en het Eiland van Arran.
Bij Auto Europe profiteert u van diverse voordelen danzkij onze jarenlange ervaring in de branche en dankzij onze samenwerkingen met de beste nationale en internationale autoverhuurbedrijven wereldwijd. Zo bent u altijd verzekerd van de beste prijs en beste service voor uw autohuur, en kunt u kiezen uit hoogwaardige voertuigen die u kunt ophalen op diverse locaties, zoals de luchthavens van Glasgow, Glasgow International Airport, Glasgow Prestwick Airport, of op diverse locaties in het centrum van de stad, en zelfs op het treinstation van Glasgow. Boeken kan eenvoudig en snel met onze handige zoekmachine hierboven of telefonisch samen met onze reserveringsspecialisten. En dan tot slot rest er nog maar één ding en dat is uzelf verheugen op uw geweldige reis in het prachtige Schotland!
" Easy as always "
" Our rented car was not available, we got a free upgrade to a more luxerious car. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Uitstekend "
" Keurige auto. Perfect geholpen. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Zeer tevreden Gied geregeld en prima auto "
" app niet erg fraai en gebruiksvriendelijk "
" zeer klantvriendelijk en nette huurauto "
" prima ervaringen met Auto Europe. Niet alleen bij online boeken maar ook via de telefoon. "
" Na de nare ervaring met Hertz over het pushen om een verzekering bij Hertz af te sluiten (hadden al verzekering via Auto Europe) toch tevreden: Hertz heeft het geincasserde bedrag (2x de autohuur) gecrediteerd, dus nu tevreden. "
" Goede service! "
" Achteraf bleek dat er schade op het gehuurde voertuig zat. Echter, ondanks dat ik middels foto's kon bewijzen dat deze schade er al zat op de datum van ophalen, moest ik toch een schokkende bedrag van 500 pond aan reparaties betalen. BELACHELIJK slechte service van Europecar. om te janken! "
" Valse verwachtingen gewekt mbt de prijs "
" Bij moeten betalen terwijl dit niet aangegeven was is een niet prettige verassing. "
" Prima website, makkelijk in gebruik; ik kreeg regelmatig aanbiedingsmail, echter omdat de prijzen dagelijks behoorlijk fluctueren zegt de korting in de mail dus helemaal niets "
" perfect geholpen, zowel bij ophalen als bij inleveren "
" kwam er na boeken achter dat er extra betaald moest worden voor andere drop off locatie , had iets duidelijker gekund "
" stond maar 1 persoon aan de balie , terwijl bij alle andere verhuur maatschappijen er min 2 stonden "
" De 48 uur periode om te annuleren zou opgerekt moeten worden tot het tijdstip van ophalen. Ik heb op 30 juli 3 uur voor het ophalen van de auto moeten annuleren wegens dringende reden en heb geen recht op restitutie van het betaalde bedrag. De annulering heb ik gedaan via het internationale telefoonnummer van AutoEurope op 30/07 om 07.00 uur. De annulering heb ik nog eens herhaald op 30/07 om 09.00 uur op het Nederlandse telefoonnummer van AutoEurope. Ik vind het daarom zeer vreemd dat er in bijgaande mail vermeld staat dat de voucher is betaald op 10 augustus, terwijl er al op 30 juli is geannuleerd. "
" Geen oordeel over Herz omdat de geen gebruik is gemaakt van de gereserveerde auto. Ik heb 30 juli om 07.00 de reservering geannuleerd via het internationale telefoonnummer van AutoEurope. Deze annulering heb ik op 30 juli nog eens herhaald op het telefoonnummer van Auto Europe Nederland om 09.00 uur. "
" ok "
" ze hebben een redelijk uniek systeeem om schades te bekijken. Hierdoor vermindert de kans op vervelende discussies, denk ik. "
" We hebben een zeer nare ervaring met Easirent, waar we de auto via Auto Europe hebben geboekt. De klacht loopt nog en we rekenen op een positieve uitslag en dat Auto Europe goed kan bemiddelen. Voor nu dus neutraal. "
" - Ruim half uur wachten op Shuttle Bus naar autoverhuur. - We kregen een andere auto dan besteld. - We kregen een all risk verzekering aanbevolen (ik dacht dat ik die online al had afgesloten maar bleek toch nog 1250 pond eigen risico te zijn). We namen de duurste optie: all risk (1250 pond afgekocht) voor 230 euro voor 6 dagen. - Helaas steentje op raam. Bij terug brengen moest ik 722 euro (!!) betalen voor nieuw voorruit. We hadden wel all risk maar helaas....excl glas en banden. Dat hadden ze ons NIET verteld bij het afsluiten van deze duurste optie. All risk was total care free. - Er werd ons 25 pond in rekening gebracht voor een kwart volle tank. We brachten de tank terug met dezelfde hoeveelheid....maar 25 pond krijg je niet terug. "