Boek t/m woensdag 1 februari en bespaar tot 25%! Als lid heeft u toegang tot nog meer exclusieve aanbiedingen! Klik hier om in te loggen of om een account aan te maken. Boek nu en bespaar!
U wilt eerst lezen wat onze klanten over hun autohuur in Barcelona vertellen, voordat u er een auto huurt? Lees dan enkele beoordelingen van autohuur in Barcelona zodat u met vertrouwen uw autohuur kunt regelen. Deze bruisende Spaanse stad boordevol architectonische hoogstandjes en culturele juwelen wacht erop, door u ontdekt te worden!
Ook in Barcelona zult u van onze solide samenwerking met vele gerenommeerde verhuurbedrijven profiteren. U kunt bij Auto Europe uit een groot aantal prima huurauto's kiezen, en daarbij verzekerd zijn van de scherpste prijzen en de beste service voor uw autohuur - en dat al sinds 1954! U kunt zowel op de luchthaven van Barcelona als ook op verschillende locaties in de stad uw huurauto ophalen, waaronder ook het Barcelona Sants treinstation. Zo kunt u zorgeloos aan uw vakantie in Spanje beginnen.
" Al jaren vertrouwde partner! "
" Binnen 3 dagen mijn eigen risico deposit terug! Klasse! "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" Sinds jaren al een zeer tevreden klant, prima prijs/kwaliteit verhouding en uitstekende voorwaarden "
" Ondanks negatieve review toch gekozen voor Firefly door prima ervaringen in het verleden, nu ook weer een bijna nieuwe auto net nog geen 4.000km op de teller "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Ben uitermate tevreden over Auto Europe en heb geen verdere opmerkingen "
" Alles overziend ben ik zeker tevreden oner Centauro. Heb op vliegveld Barcelona wel erg lang moeten wachten op de pendelbus. Aangegeven wordt dat de pendelbus elke 20 minuten langskomt. Ik heb telefonisch contact opgenomen met Auto Europe en Centauro maar heb bijna een uur moeten wachten "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima bevallen! "
" Prima "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 7
" Goed geregekd "
" Vriendelijke behulpzame mensen "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" Zoals altijd perfect! "
" Op voucher stond terminal 1 op BCN aangegeven, kon echter de huurauto ook op terminal 2 waar ik arriveerde met het vliegtuig, ophalen, bij inleveren auto niemand aanwezig op kantoor, wel sleutelbos, maar nacontrole auto door Thrifty is op basis van vertrouwen "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 6 Staat van de auto: 10
" Goede duidelijke contract specificaties "
" Prima grotere auto en snelle checkin en out. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Gewoon geweldig zoals altijd! "
" Costi, de jongen achter de balie is een fantastische verkoper! Reclame voor het bedrijf! "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Ik ben zeer tevreden en kom altijd weer terug. Ideale site en goed telefonisch advies en afhandeling. "
" Alles prima verlopen, alleen het volgende: op de voucher stond "proceed to Hertz desk in T2" maar dit klopt niet! Je moet echt naar buiten naar de parkeerplaats van alle car rentals en dan zoeken naar firefly. Bovendien is bij het terugbrengen niet duidelijk hoe je de genoemde parkeerplaats terug kunt vinden. Hierover zou meer duidelijkheid ook gewenst zijn geweest. Op google maps wordt een route aangegeven die nu niet meer mogelijk is. Ik had als eindpunt aangegeven de Firefly-kantoor op de parkeerplaats. Er kan op het laatst NIET linksaf worden geslagen om op deze parkeerplaats te komen. Was dus nogal verwarrend. "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" Prima bedrijf en deal! Bij eerstvolgende huur auto zal ik eerst kijken bij aanbiedingen Europe / Niza! "
" Vooral goede prijs! Verder klopt alles ! Zeer vriendelijke shuttlebus chauffeurs! "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 8
" Prima, makkelijk boeken en een goede prijs "
" Prima service, goede prijs en een auto in prima staat gehad. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" Goed verhuur bedrijf Jammer dat het niet goed aangegeven staat waar de auto opgehaald moet worden "
" Fijn bedrijf correct en vriendelijk "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" Duidelijk boeken en goede prijzen. "
" Ondanks dat er maar een baliemedewerker was werden wij prima en prettig door Carlos geholpen! "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Heel fijn geregeld "
" Heel fijn geregeld "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Goed "
" enig nadeel is het busvervoer naar de verhuurlocatie, maar dat verliep soepel "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" top alles verlopen zoals het hoort "
" top, vriendelijk en goede service "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Top "
" 10/10 "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Goed overzicht van aanbieders, alles was bij interrent meteen geregeld, geen extra betaling, alle verzekeringen van tevoren aanwezig "
" Prima "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" duidelijke site met duidelijke voorwaarden "
" Al 3 x zeer goede ervaring met Budget. Perfect bereikbaar op het vliegveld "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Duidelijk, overzichtelijk "
" Goed en snel "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" Zie geen reden om bij een anderverhuurbedrijf een aut te huren "
" Zeer klantgericht en efficiënt "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" prima "
" voldoende keuze goede service. Een telefoontje bij aankomst op de luchthaven hoe je bij de shuttle bus komt "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" Prima auto "
" Ophalen kostte erg veel tijd "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Ben zeer tevreden over Auto Europe. Duidelijke website, eenvoudig reserverings proces on-line. EN: bij alle reserverinen/boekingen tot nu toe was alles in orde op de respectieve locaties. Ga zo door! "
" De Centauro parking is niet direct bij de Terminal. De shuttlebus van Centauro rijdt frequent, en dus geen probleem. Ondanks de groeiperikelen van Centauro (de parking barst uit haar voegen), hebben zij zich zelf goed georganiseerd. Bij return van de auto kwam er -- ondanks de drukte -- meteen een medewerker naar ons toe voor controle en inname van de autosleutel. Kortom: Centauro is professioneel en goed bezig "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Zeer goede service en goede website! "
" Het kantoor was zelfs met gps moeilijk terug te vinden. Baliemedewerker probeerde nog een bijkomende verzekering af te sluiten en werd kortaf toen ik dat weigerde. Voor de rest was alles prima. "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima! "
" De plaats voor de shuttle bus was voor ons niet makkelijk te vinden. Ook het adres voor terugbrengen is voor de tomtom niet te vinden. Stuurt ons steeds naar Badelona "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" altijd goed geregeld "
" tot nu toe prima heel tevreden "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" Super service ook bij omboeken "
" Kregen een iets kleinere auto als geboekt,maar zonder problemen alsnog een grote stationwagon. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Zeer positief en ervaar Auto Europe door de jaren heen als een betrouwbare en goed georganiseerde Rental Car agent. Ga zo door! "
" De betreffende medewerker van Hertz regelde de registratie/ophalen van sleutel zeer snel. Opm.: geen oordeel omtrent service bij inleveren (omdat dit 's morgens heel vroeg was) "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 10
" Wij huren regelmatig bij Auto europe tot onze tevredenheid. "
" We werden keurig geholpen en de auto was in prima staat, ook bij het inleveren verliep het vlot. dus ik ben zeer tevreden. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Goede vergelijkingssite, breed aanbod "
" Keurige auto, het blijven aandringen op extra services, verzekering, upgrade, brandstofaanschaf bij het ophalen van de auto is erg vervelend. Allemaal al over nagedacht bij het maken van de reservering. "
Algehele waardering: 7 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 7
" Regelmatig gebruiker van jullie diensten. Zeer tevreden over. "
" Systeem lag plat bij de incheck balie. Kan die medewerker niets aan doen. Ik had Citroen Belingo besteld; of het goed was dat ik een ietwat grotere meekreeg. Zelfde geld. Toen moest er deposit gestort worden. Dat gaat met slecht engels sprekende baliemedewerkers altijd wat beperkt. Er werd iets van € 1100 deposit met creditcard gestort en nog eens apart € 54 voor 'the fuel'. Dat stond ook op de voucher dioe ik van AutoEurope had gekregen met daarbij de vermelding dat je dat terugkrijgt als je de auto met volle tank terugkrijgt. Dat blijkt nu echter anders te zijn. Die € 54 blijkt bij navraag bij Interrent de extra kosten voor een dieselauto te zijn. Had ik niet om gevraagd overigens en zou volgens AutoEurope € 2,5 p.d. mogen kosten lees ik en niet € 50 voor 14 dagen. Maar het meeste stoort me dat het gewoon niet verteld wordt aan de balie. En nog erger wordt het als je de helpdesk aan de lijn krijgt, die je uitleggen hoe het zit en die dan reageert als ik zeg dat me dat niet verteld wordt, dat dat toch gewoon in de huurvoorwaarden staat, einde verhaal. Lekker klantvriendelijk. Voor mij inderdaad einde verhaal Goldcar en Interrent. Ik zoek in jullie aanbiedingen wel die andere maatschappijen. "
Algehele waardering: 4 De baliemedewerkers: 3 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 8
" Netjes en snel. Goed overzicht en vergelijkingsmogelijkheden, "
" Deze keer een zeer goede ervaring gehad. Bij terugbrengen van de auto goed geholpen door Aurora Gordo. Ik ben benieuwd wat Enterprise Holdings voor ons bedrijf kan betekenen inzake autohuur voor onze klanten op Barcelona Airport en Girona "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" Goede ervaring, gesmeerd lopende helpdesk, hulpvaardig "
" Over het algemeen in Girona nooit problemen met Firefly, in Barcelona soms "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 5
" Al meer dan 10 jaar tevreden "
" Efficiënt. Proberen geen verzekeringen aan te smeren "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Snelle reactie en goede aanbiedingen. "
" Goede en snelle service.Shuttlebus staat snel voor je klaar. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" Minder nette auto's tegen een redelijke prijs. "
" De auto stonk erg, vermoedelijk in gerookt. Verder had de auto veel schadeplekken. De auto reed wel prima. "
Algehele waardering: 6 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 5
" Super goed "
" Super goed "
" Makkelijk boeken op de website alles was heel erg duidelijk en de prijs was ook aantrekkelijk "
" Snelle afhandeling bij het ophalen van de auto, mensen waar heel aardig en we hadden een prachtige auto. de auto was mooi schoon gemaakt en de benzine tank gevuld! "
" Afhandeling ok, wachten duurde wat langer "
" Alles ok, mooie nieuwe auto, goede service "
" Goede prijs, kwaliteit, service en vlotte afhandeling "
" vlotte afhandeling van Hertz in Barcelona "
" Huur al jaren via Auto Europe tot volle tevredenheid.Boekingsproces eenvoudig en duidelijk Altijd een auto voor een goede prijs kunnen boeken. "
" Nette afhandeling en vrijwel nieuwe auto en geen extra verzekeringen opdringen.Auto inleveren ging snel en correct zeer tevreden over Dollar. "
" Prima service en de prijs werd aangepast toen er een aanbieding kwam. "
" Super snelle service!! "
" Waarom wordt er geld via de credit card gereserveerd voor ongevallen als de auto bij jullie met super coverage wordt geboekt? "
" Erg lastig indien men de auto om 10.00 uur 's-avonds in moet leveren omdat ze geen 24 uurs service kennen en je op de luchthaven moet wachten tot 6.20 uur volgende morgen. Verder alles naar volle tevredenheid. "
" zie vorige opmerking "
" Goede auto gehad, alleen adres van afhalen klopte niet op de factuur, het is recht tegen over de uitgang dus poosje lopen zoeken, ook het borg bedrag is nog niet terug gestort op de creditcard, verder zeer goed geholpen ter plaatse aardige mensen "
" Goede auto gehad, alleen adres van afhalen klopte niet op de factuur, het is recht tegen over de uitgang dus poosje lopen zoeken, ook het borg bedrag is nog niet terug gestort op de creditcard, verder zeer goed geholpen ter plaatse aardige mensen "
" We zijn keurig en vriendelijk geholpen, en met terug brengen samen met iemand even een rondje om de auto. Keurig af gehandeld. Top bedrijf. "
" Zeer goed kom zeker terug "
" geen problemen "
" ik moest zelf de schade aan de auto markeren en daarna terug naar het kantoortje voor een stempel op het formulier.Dat heb ik nog nooit meegemaakt dat je zelf de schade moet opnemen zonder dat iemand van Firefly er bij was.Het enige positieve was de prijs maar verder was het een gedoe van T1 naar T2 .twijfel voor de volgende keer te boeken bij Firefly. "
" De auto's zien er netjes en schoon uit. En de service en uitleg was ook prima. "
" We Zijn netjes geholpen. "
" Ik ben zeer tevreden over reserveringen via Auto Europe "
" Ik ben NIET blij met het volgende: In de Auto Europe Voucher ((No,: EU11642915-1) staat vermeld dat bij het ophalen van de auto ter plaatse een volle tank brandstof vermeerderd met een toeslag (zgn. "Fast Return") worden berekend. Ik heb de auto met volle tank ingeleverd, waarbij de brandstofkosten worden gerefundeerd. Dat is OK. ECHTER: de zogenaamde "servicekosten" worden door Firerfly NIET gerefundeerd. Ik ben daarom ERG BOOS op Firefly. MIJN AANBEVELING: Dit in de toekomst op uw site vermelden, zodat deze kosten geen verrassing zijn. Mvg, Jos Dekker "
" Duidelijk en overzichtelijk "
" Wachttijd op Barcelona AirPort was erg lang 1,5 uur. Ter plekke nog proberen ze je iets te verkopen. Auto was perfect! 2500 km op teller en alle ruimte. Is een dochteronderneming van Europcar "
" Het ophalen van de auto moet veel sneller kunnen . We hebben ruim een uur en drie kwartier moeten wachten voor wij aan de beurt waren om de auto op te halen. Bij terug komst geen vriendelijke mensen om de auto in te leveren. De auto was verder prima. De correspondentie was ook prima. "
" Zeer ontevreden. We hebben ruim een uur en driekwartier bij de ophaal balie moeten staan voordat we aan de beurt waren. Personeel was wel erg vriendelijk. Bij terugkomst erg onvriendelijk personeel om de auto te controleren. Chagrijnig en kort af. "
" Alles goed geregeld en duidelijk. Ook nog mail vlak voor vertrek "
" Keddy niet echt goed te vinden op terminal 2 Barcelona. Vallen onder Europcar. (stond in klein op reserveringsformulier .Had ik zelf niet gelezen) Nummer wat ik kreeg van Europcar bij probleem aan auto gebeld en daarna nog 5x ander nummer gekregen.. Moet je elke keer opnieuw probleem uitleggen, niet handig!!! Auto was wel heel erg mooi en ook bij inleveren van auto goede service. "
" Geen opmerkingen. Boek altijd via jullie en ben een tevreden klant. "
" Vroeger ook INTERRENT geboekt in Barcelona. Toen moest ik naar het loket buiten om de auto op te halen. Dus doe ik deze keer hetzelfde. Werd dan teruggestuurd naar loket Europcar in de aankomsthall. Daar deed men of Interrent hen totaal vreemd was en dat zij elders zaten. Ze zaten inderdaad in een uithoekje van de hall, maar men had ons wel wat meer informatie kunnen geven, vermits het uiteindelijk toch hetzelfde bedrijf is. Dan ging het heel erg traag aan de balie. Ze proberen je van alles en nog wat te verkopen. Dan terug naar de overkant om een wagen te krijgen met het logo Europcar op. . "
" . Heel makkelijk te boeken en transparante prijzen. "
" prima vlotte afwikkeling bij het ophalen en terugbrengen van de auto, tegenover de aankomsthal. "
" Betere voorlichting over locatie Interrent-desk op luchthaven Barcelona is wenselijk. "
" Auto Europe biedt middels hun website en het keuzeproces daarop enige helderheid bij het kiezen van een autoverhuurder. Dit betreft echter vooral de onderlinge prijzen. Voor het overige, kleine lettertjes, specifieke voorwaarden etc blijft het echter nalezen, strepen, aanvinken en vergelijken van anderhalf A4 aan voucherteksten. "
" De bedenkelijke reputatie en negatieve recensies ten spijt, is het ervaring met deze aanbieder zonder noemenswaardige problemen verlopen. Gezien het voornoemde vond ik het echter minder prettig dat bij inlevering geen schriftelijke of electronische bevestiging werd afgegeven dat alles daarbij mijnerzijds correct heeft plaatsgevonden. Indien het eea hierbij blijft (vaag dus), dan is FireFly indien er geen incidenten plaatsvinden of verdere wazige producten bij hen worden afgenomen, een prima vooral spotgoedkope optie. "
" Geen "
" Geen "
" vooraf iets betere dekking gekozen en dat is goed bevallen, geen gezeur bij het afhalen, aan te bevelen "
" auto (Megane) had wel de nodige beschadigingen, maar dit heb ik bij het afhalen direct gemeld, bij het terugbrengen hierover ook geen enkele opmerking gehad "
" Beste, algemeen ben ik tevreden. Het enige dat duidelijker omschreven zou mogen worden is de verzekering, zowel diegene die inbegrepen is als een bijkomende. Duidelijke punten van wat is inbegrepen, wat de vrijstellingen zijn ed. Met vriendelijke groet, Alain "
" Tevreden over de Auto Europe, mnder tevrden over het verhuur bedrijf "
" Slecht Engels sprekende Medewerker Firefly waardoor communicatiestring ontstond "
" meer duidelijkheid over verzekeringen "
" beveelt toch alll risk aan "
" Niet meer met Interrent in zee gaan, zie onder. "
" Ondanks de afgesloten verzekering is er wederom geprobeerd ons een verzekering aan te smeren. Argument het zijn onze auto's en niet de auto's van Auto Europe. Lange wachttijden. Ook de klanten voor ons werd een verzekering aangesmeerd. Soms ging het echt om honderden euro's konden we zien. We kregen ook nog een upgrade. Was echter een afdanktertje van Europcar (de stickers e.d. stonden er nog op). En geen airco. We gingen van een Seat Mii naar een oude Fiat Panda. De klanten van Interrent moeten over veel geduld beschikken. Ondanks alle papieren duurt het er allemaal een eeuwigheid. Bij de inspectie nog 4 punten gevonden die niet op het formulier stonden. Zijn wel keurig genoteerd. Gelukkig geen problemen bij het terugbrengen. "
" Zoals al vele voorafgaande keren ben ik opnieuw heel tevreden ! "
" Vlotte en correcte afhandeling "
" Super website en service. "
" Meer dan 45 minuten moeten wachten op auto. Bij terugkomst bonnetje moeten laten zien van tanken omdat je niet meer dan 30 km mocht rijden na de tankbeurt. Heel kinderachtig. "
" afhandeling Auto Europe was goed. Ook de prijsgarantie prima geregeld. De partner, in dit geval Firefly, was slecht. Erg lang moeten wachten op de auto en onduidelijkheid over de voorwaarden. "
" Hier ga ik nooit meer huren. Dan maar wat extra betalen en niet zo lang ( 2,5 uur ) op de auto hoeven wachten. "
" Als auto Europe moet je weten met wat voor bedrijven jullie samen werken! Het zijn volgens mij allemaal zuster bedrijven. "
" Op luchthaven Barcelona 2,5 uur in de rij gestaan voor we aan de beurt waren, belachelijk!!! De medewerker bleef net zolang argumenten aandragen tot dat we een verzekering afsloten voor pech onderweg. Voor 3.65 per dag wat later bleek 13,65 euro per dag te zijn. Er werd ons verteld als je geen verzekering nam en je had ruitbreuk werd je gehele reservering ontbonden en had je geen recht meer op een auto. NOOIT MEER INTERRENT. nog nooit mee gemaakt bij een auto huren. Ook probeerde ze een upgrade te verkopen voor de helft van de prijs. De korting was voor het lange wachten! "
" het aanbod op de website is niet erg overzichtelijk. het presenteren per auto en verhuurder instiet heel duidelijk. ook bijkomende kosten is onduidelijk. "
" ik heb in barcelona 2:45u in de rij gestaan om mijn auto op te halen. toen ik aan de beurt was begon er een heel uitgebreid administratief proces met behulp van gegevens die al lang bekend waren. uiteindelijk wel de auto mee ( van europcar). deze was in orde. bij het inleveren heb ik geen bewijs gekregen. ik hoop dat k mijn tank geld netjes terug krijg. "
" alles positief "
" Lang wachten bij verhuurbalie maar dat is bij elke verhuurder. Afhandeling van een klant duurt 15-20 minuten. Binnen 12 uur na inlevering voertuig de definitieve factuur in de mailbox en verrekening brandstoftank (vol ingeleverd bij vol-leeg huur). Alles keurig verlopen dus. Zeer tevreden. "
" geen "
" Zoals bij alle verhuur maatschappijen. Waarom duurt het in hemelsnaam zo lang bij de balie en moet men al je gegevens nog invoeren voordat je de auto meekrijgt??? Alle gegevens zijn al bekend en het duurt een eeuwigheid?? "
" geen "
" Geen medewerker van Dollar gezien ,werd overgenomen door andere maatschappij Verder snelle service bij aankomst en vertrek redelijke auto "
" goede site ,makkelijke boeking alleen helaas niet compleet ( zie tekst solmar) "
" was verrast dat ik nog moest bijbetalen in spanje ,we dachten dat alles compleet was maar moest extra betalen voor verzekering en brandstof en voor terugbrengen extra voor brengen op zondag om 6 uur in de ochtend totaal 158.00 ?? "
" Auto Europe is niks mee. Werk er al jaren mee. Mijn vraag aan AutoEurope. Klopt het dat de verzekering die ik afsluit via jullie site wel bindend is. Zie onderstaand bericht "
" Interrent is nieuw voor mij in Spanje. Ik huurde meestal via Goldcar. Voordeel bij Interrent is dat je vol-vol tank kan kiezen. Goldcar moet je voor een volle tank al gauw E100,00 betalen. Een volle tank in Spanje kost max E50,00. Ik had de normale verzekering via AutoEurope genomen. Echter wilde interrent hier niks van weten en blokte daarom E1000,00 op mijn creditcard. Als we wat zou gebeuren dan zou ik de kosten moeten verhalen bij AutoEurope. Mijn vraag blijft: is of dit klopt? Verder kreeg ik een oud model corsa met veel schades rondom. Was wel vermeld op het incheckformulier. Interrent is een dochteronderneming van europecar. "
" Gewoon prima, zeker aan te bevelen, duidelijk in de huurovereenkomst en Aantrekkelijke aanbiedingen. Goede prijsvergelijkingen "
" Prima prijs en aanbiedingen, voor Spaanse begrippen goed, voor Hollanders is de benzineprijs aftank kosten service een hieikel punt. Soepel in afleveren en terug brengen. Meestal een prima recente auto. "
" Heel snel antwoord op gestelde vragen via mail en telefoon. Soms zelfs twee reacties in Nederlands en Engels, dat was een beetje verwarrend, maar verder niet storend. Ik zou jullie willen adviseren om de bevestigingsbrief (die je aan het verhuurbedrijf dient te overhandigen) in het Engels én de taal van het land van het verhuurbedrijf op te stellen, aangezien de Nederlandse bevestigingsbrief uiteraard niet gelezen kon worden door de medewerkster en ik alles moest herhalen waarbij zij ook nog gebrekkig Engels sprak. "
" We stonden een uur in de rij bij het loket, waar ze ons ook nog een additionele verzekering wilden aansmeren, mede omdat ze niet "wist" dat ik volledige verzekering via jullie had afgenomen. Omdat ik dat via jullie gedaan had, werd er een "reservering" op mijn creditcard gemaakt van een kleine 1000 Euro. Ik heb nog geen bericht van de ICS hierover... Verder zeer ongeïnteresseerde mensen, nul service. Bij het ophalen van de auto zelfs nog erger, de medewerkers zaten verveeld op hun mobieltje te spelen in het kantoortje en we moesten zelf maar de zeer goedkope kinderzitjes erin monteren, de huur van de zitjes was duurder dan de nieuwprijs van de kinderzitjes. Totaal géén besef van klantgerichtheid. Bij het terugbrengen helaas zelfde verhaal. "
" geen klachten. alles was goed geregeld en alles ging zoals we afgesproken hadden "
" het kantoor ligt ver weg in de hal en de man was slecht te verstaan in zijn hokje "
" alles prima gegaan, vlekkeloos eigenlijk. Zo hoort het! "
" alles super. Auto stond klaar, kreeg flesje water, bij inleveren ook alles vlekkeloos. "
" Weer helemaal tevreden met AutoEurope als tussenpersoon voor een autohuur, dit keer in BCN. Alles klopte weer en geen verassingen. Makkelijk zoeken met de belangrijke opties, zoals kunnen aanvinken vol-vol en met of zonder uitgebreidere dekking. Volgende keer weer. "
" Heel goed. Afhandeling aan de Europcarbalie in de terminal en auto voor het gebouw. Voor een nette prijs kon een dag worden bijgeboekt. Inleveren ging goed; op verzoek afgetekend op huurcontract dat alles in orde was. Wegens de vele vroege vluchten van BCN zou de inleverlocatie gewoon vanaf 6 uur open moeten zijn en niet om 7 uur pas. "
" Het is niet wenselijk dat de gehuurde auto reeds betaald wordt ver voor aanvang va n de huurperiode. Dit zou ook kunnen op de dag dat de auto afgehaald wordt. "
" Prima, er wordt niet aangedrongen om extra verzekeringen o.i.d. af te nemen. Het te betalen bedrag voor een "volle" tank benzine is wat aan de hoge kant. "
" makkelijke manier om een redelijk geprijsde auto te huren "
" onvriendelijke bejegening door vrouwelijk personeelslid die ons hielp aan de balie in de terminal. De auto was van matige kwaliteit. en matig verzorgd. Geen vloeistof in de ruitenwissersproeier. Een geheel versleten ruitenwisserblad. De carrosserie zat vol met beschadigingen. In een eerdere situatie huurden we via Auto Europa een auto via interrent eveneens in Barcelona voor dezelfde prijs maar daar werd een auto geleverd van een veel betere kwaliteit "
" We hebben al enkele malen een auto geregeld via Auto Europe, zonder problemen. "
" Geen Firefly meer voor ons. Er volgt nog een mail naar de klantenservice over onverwachtse bijkomende kosten. Ze hebben toch een extra verzekering weten af te sluiten. Maar dat was "tax" werd er gezegd. Om een lang verhaal kort te maken. Kijk dus uit met wat voor moois ze vertellen. "
" Je vult alles in als je auto boekt. Toch bij elke aanbieder moet je ter plekke met de hand alles weer invullen. Waarom? "
" Makkelijk: auto inleveren met of zonder brandstof. Makkelijke parking op het vliegveld Barcelona "
" Ik ben helemaal ontevreden met Firefly.Niet met Autoeurope zelfde,omdat ik heb bij andere verhuurder auto geen problemen gehad. Ik moet bij Firefly weinig 2 uren wachter om het ophalen van de auto. Daarna de auto rijdde helemaal niet goed. was gekrasch aan de buitenkant en ,aan de binnenkant vreselijik vies. Dus ik heb de auto alleen 2 dagen gebruiken , voor het heen naar het hotel en terug naar de vliegveld. Auto europe moet alleen goedkeuring welke verhuurder autos zijn wel goed. "
" Ik ben helemaal ontevreden met Firefly. Ik moet weinig 2 uren wachter om het ophalen van de auto. Daarna de auto rijdde helemaal niet goed. was gekrasch aan de buitenkant en ,aan de binnenkant vreselijik vies. Dus ik heb de auto alleen 2 dagen gebruiken , voor het heen naar het hotel en terug naar de vliegveld. "
" Nette en vlotte bevestigingen, dus als tussenpersoon en de werkzaamheden die daarbij horen ben ik tevreden. Niet over de keuze voor de samenwerking met Solmar, want dat vind ik een waardeloos bedrijf met een zeer slechte service. "
" Dramatische service bij afhalen en terugbrengen van de auto. Problemen: 1) heel lang wachten in een ruimte zonder airco 2) chaotisch personeel 3) heel lang wachten en chaotische taferelen bij het busje op het vliegveld dat mensen naar het kantoor brengt en weer retour (bijna vechtpartijen bij het busje) 4) personeel spreeks slecht of geen engels 5) de auto had al bij het afhalen minimaal 7 beschadigingen. "
" prima boek altijd via jullie "
" de kleinste auto's in de klasse die je boekt, onvriendelijk personeel dat je een dure extra dekking probeert aan te smeren, hoge schoonmaak/servicekosten, slechte shuttle service waar je minimaal 30 minuten op moet wachten, geen signing op airport waar je naar toe moet op pick-up punt... spijt van dat ik niet Herz of Avis had geboekt! "
" Was goed geregeld. Auto stond klaar. Zet alleen een duidelijk adres van retour in de bevestiging. Dat kan TomTom dan beter vinden "
" Zeer goede organisatie. Snelle service en heel goede prijzen voor de auto die je ervoor krijgt. "
" Heel goede en vriendelijke service. "
" De samenwerking met firefly deugt niet!! Er worden extra kosten berekend die niet in de overeenkomst staan, alle auto s zitten onder de deuken en krassen en als je pech krijgt, draai je zelf voor alle kosten op, terwijl duidelijk s dat er een slechte auto geleverd is. NOOIT MEER AAN BEGINNEN!!!! "
" Twee woorden: gewoon prut "
" De uitgebreide verzekering kan nu bij Auto europe worden afgesloten, dat voorkomt ergernis bij de verhuurder. "
" Vroeger probeerde FireFly extra verzekeringen bij het ophalen van de auto af te sluiten. Nu bij Auto Europe een uitgebreide verzekering afgesloten kan worden lukt dit FireFly niet meer. In plaats daarvan wordt er service kosten in rekening gebracht, ik moest .25,12 extra betalen. Over de touristenbelasting werd 21% btw berekend, dat zij in hun zak steken. Tenslotte werd mijn creditcard belast met 1000,-- borg i.p.v. 500,--, het geen een beperking van mijn creditcard betekent. Geen van deze punten was bekend bij het boeken of in de opdracht bevestiging. Ik vind dat u FireFly moet schrappen als partner of duidelijk moet zijn in de extra kosten. "
" Heel goed "
" Ben er zeer tevreden over "
" al meerdere malen heb ik naar volle tevredenheid auto's gehuurd via auto europe. Deze laatste maal in Barcelona bij firefly was teleurstellend. Boven op de (inderdaad erg aantrekkelijke huurprijs) kwamen ter plekke credit card kost a 4 euro en fast return fee van 20 euro mijn rekening en daar boven op 21 % BTW, samen meer dan de hele huurprijs. Dat dit in de kleine lettertjes in het contract stond vind ik niet relevant, mijn inziens zouden die kosten gewoon in de huurprijs opgenomen moeten zijn. Ik zou auto europe willen adviseren dit te corrigeren en met firefly andere sluitende afspraken te maken. Met hartelijke groet "
" zie boven "
" We dachten dat we 2 goedkope auto's hadden gehuurd, volgens het contract zou alleen evt creditcard kosten en extra afgesloten verzekeringen betaald moeten worden. Groot was de verbazing dat er 2x 83 euro van de creditcard is afgehaald. Ik heb daarover contact met U opgenomen maar krijg eigenlijk alleen maar te horen dat jullie er niets mee kunnen en dat ik maar een mail moest sturen. Dit heb ik gedaan en wacht nu op hopelijk een positief antwoord. "
" Zij hebben ons in de haast een contract laten tekenen waar extra kosten in zaten waarvan we van te voren niet op de hoogte waren. Zij hebben die kosten niet aan ons kenbaar gemaakt, die kosten waren ruim 1,5 keer zoveel als de totale auto huur. Graag zie ik dan ook de kosten terug. "