Boek t/m woensdag 1 februari en bespaar tot 25%! Als lid heeft u toegang tot nog meer exclusieve aanbiedingen! Klik hier om in te loggen of om een account aan te maken. Boek nu en bespaar!
Een auto huren in de middeleeuwse stad Alghero op het prachtige Italiaanse eiland Sardinië? Dan bent u wellicht nieuwsgierig naar de ervaringen van anderen! Lees daarom hieronder de autohuur beoordelingen in Alghero die wij hebben verzameld van onze klanten. Zo boekt u vol vertrouwen en kunt u uitkijken naar een heerlijke vakantie vol kunst en cultuur en prachtige witte zandstranden!
Bij Auto Europe bent u al sinds 1954 verzekerd van de scherpste tarieven voor wereldwijde autoverhuur en de beste service voor, tijdens, en na de autohuur. Kies uw ideale huurauto uit een breed aanbod hoogwaardige voertuigen in alle categorieën en profiteer van onze jarenlange samenwerkingen met de meest gerenommeerde autoverhuurbedrijven wereldwijd. Kies uit tal van ophaal- en inleverlocaties waaronder op de luchthaven van Alghero en op diverse locaties in het centrum van Alghero. Zoek met behulp van bovenstaande zoekmachine, vergelijk de verschillende tarieven, boek veilig en snel online, en begin met inpakken!
" Alles prima geregeld. "
" Vriendelijk personeel. Alles keurig geregeld. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" snel en concurrerend in prijs "
" Het afhalen van de auto verliep snel en gemakkelijk. Er werd niet gebedeld om extra verzekeringen: de medewerkster informeerde slechts of ik al in Nederland de gewenste extra verzekeringen had afgesloten. Ook het inleveren van de autot verliep naar volle tevredenheid en snel. Kortom: Sicily bij Car in Alghere is een aanbeveling waard. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Alles wordt al bij de boeking geregeld. De informatie was zeer duidelijk geen poes pas, Mijn volgende boeking zal ik zeker weer gebruik maken van de knowhow van Auto Europe. "
" Zeer tevreden, alles was zo als het hoord, zeer klant vriendelijk "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 8
" ging vlot en goede service "
" ik zou zo weer een auto huren daar "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 8
" Snelle boeking en duidelijke documentatie "
" Prima verlopen, vriendelijke behandeling, geen opdringerig gedoe met extra verzekering etc. Mijn enige opmerking is, dat de auto niet "superschoon" was ruiten en interieur, maar prima prijs - kwaliteit. Geen klacht dus! "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" Al verschillende keren huurauto geboekt via AE, nooit problemen ondervonden. "
" Snelle vriendelijke service op de luchthaven, auto was in perfecte staat, geen problemen ondervonden. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Top ! "
" Top ! "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Misschien iets meer duidelijkheid over prijs vooraf. "
" nacontrole samen doen? Over het algemeen een goede uitleg. Goed wagenpark en vriendelijk personeel. "
" Prima, snel, zakelijk en eerlijk "
" Prima, snel, duidelijk Alleen afleveradres kan misschien iets beter aangegeven worden welke route je moet volgen. Verder prima. "
" Prima. Geen bijzondere opmerkingen. "
" Alles verliep zonder problemen en efficiënt. Niet druk bij de balie. Echter, we hadden een Renault Clio geboekt en het werd een zeer matig model Skoda. Dat was een tegenvaller. Verder geen problemen. Ook geen gezeur over aanvullende verzekeringen, etc. "
" Geen problemen gehad "
" Balie was bij ophalen heel erg druk met maar één medewerker beschikbaar waardoor wachttijd lang kon oplopen. Gelukkig stonden wij bijna vooraan dus waren we snel geholpen, maar mensen later in de rij moesten waarschijnlijk wel een half uur wachten denk ik. "
" Prima alleen vervelend dat sicily by car niet open is als je de auto terugbrengt. "
" Helaas is sicily by car niet open als je de auto terugbrengt, dus altijd maar weer afwachten of het goed gaat en dat ze niet opeens zeggen dat er schade is. Dat vind ik uitermate vervelend. "
" Het zoeken naar een geschikte auto, de reservering en de bevestiging ervan verliepen prima "
" Wij hebben een Fiat 500 gereserveerd omdat wij eindelijk eens in zo'n auto wilden rijden in Italië ! Bovendien met Airco. De baliemedewerker gaf heel koel aan dat er geen Fiat 500 was ... en scheepte ons af met een Fiat Panda ..... zonder Airco. Omdat we net begonnen aan onze vakantie hebben we er maar verder niet moeilijk over gedaan, maar het was wel een zware teleurstelling. Wij hebben niet geleverd gekregen waarvoor wij wel hebben betaald ! "
" Er staat boven aan de voucher Auto Europe maar je huurt bij Maggiore dat staat in het klein op je voucher hierdoor bij auto Europe anderhalf uur in de verkeerde rij gestaan. Maggiore heeft een eigen desk was balen. Dan vondt ik het ook raar dat als je je credidcard verloren zou hebben ook al heb je netjes betaald dat je ivm de borg je auto niet mee zou krijgen er is dan geen vervangende oplossing. Dit is voor mij een reden geen auto meer vooruit te boeken. "
" Ik probeer met auto Europe in contact te komen via de mail maar krijg geen reactie (na terugkomst uit Italië) Geen ontvangstbevestiging en geen antwoord op mijn vraag. Het aanleveren van voucher was prima. "
" Kreeg niet de auto die ik had gereserveerd, naar mijn idee ook een kleinere wagen maar volgens locauto in dezelfde categorie. Auto was niet niet echt schoon maar voldeed verder prima. Aan de balie vriendelijk geholpen. Bij het automaten wordt alles met tablet geregeld, je ziet niet goed waar je voor tekent en zou, via je mail een afschrift krijgen. Tot op heden niet ontvangen. Tevens staat er nog steeds, na inleveren auto zonder schade, nog een bedrag gereserveerd op de creditcard. Afwachten hoe dat afloopt. "
" Geachte heer, mevrouw, Vanwege het gebruik van creditcard in buitenland, voorafgaand aan autohuur, was ik niet in staat het hoge bedrag van Euro 2000 aan borg te voldoen. Heb hiervoor voorstel gedaan om Euro 1000 borg van echtgenote naast de Euro 1000 vanaf eigen creditcard te voldoen echter was men niet bereid tot enige medewerking. Resultaat Euro 382,10 extra om de borg naar Euro 1000 te kunnen verlagen. Zou het op prijs stellen als hier naar gekeken kan worden. Ben bereid nadere informatie te verstrekken. Met vriendelijke groet, Hans Paul "
" Duidelijk op de voucher de te betalen borg zetten. Telefonisch hulp bieden ipv afscheppen. Nederlands nummer met Poolse telefoniste.. "
" Niet mee werkend, te hoge borg, dubbele betaald door 40 te weinig borg "
" Autoeurope zou meer info over speciale voorwaarden van verhuurder moeten geven. Het bleek bij inlevering van de auto dat Smile extra kosten berekend als de auto niet gewassen wordt ingeleverd. Absurde voorwaarde. "
" Niemand ter plekke om bij afhalen auto extra schade te laten aantekenen. (Heb in overleg foto's gemaakt van schade.) Bij inleveren bleek dat auto gewassen ingeleverd moest worden en anders boete betalen. Absurde voorwaarde, hoe weet je als toerist waar een wasserette is? Deze voorwaarde was nergens te lezen bij reservering! "
" Tot op heden altijd prima auto's gehad via jullie. "
" Ik had een volstrekt nieuwe auto. Geen problemen. Personeel vriendelijk. Ik heb wel 1 uur! in de rij gestaan om de auto af te halen. De hoeveelheid administratieve handelingen aan de balie zijn buiten proportioneel. Weer een blaadje scannen, weer een handtekening etc etc. "
" Omdat wij een auto gehuurd hadden bij Auto Europe was het ons niet gelijk duidelijk dat wij hem op moesten halen bij Locauto. Dit stond wel in de papieren, maar misschien dat dit toch wat duidelijker vermeld zou kunnen worden. Het heeft ons veel tijd gekost op de luchthaven Alghero. "