" Nette, goede auto en lekker schoon "
" Hele fijne ervaring ! Zonder gedoe gehuurd en ingeleverd, volgende keer weer sixt "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Goed. "
" Alles ging goed, vindt het alleen vreemd dat je niet samen naar de auto loopt om samen de staat te controleren. Dit geldt voor zowel het ophalen als het terug brengen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" Zeker voor herhaling vatbaar bij de volgende huurauto "
" Geweldige fijne huurauto. Ruim en veilig. Wij waren wat later omdat we een andere vlucht moesten nemen. Maar dat was geen probleem. De medewerkers waren super vriendelijk en legde alles perfect uit. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Al vele malen gehuurd via auto Europe, altijd in orde "
" Snelle service goede auto "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 10
" Keuring geregeld "
" Voldoet aan de verwachtingen "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 6 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" The booking was like all time good and clear. Thank you and keep the service the same! "
" All was good and very new car. Only the desk was with 2 customers and that was really slow. The rest - all was well explained and regulated. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" Hadden moeten vragen of mijn mailadres door mocht worden gegeven, nu geen code voor sleutel kastje ontvangen. "
" Baliemedewerkers niet aanwezig, geen bericht gehad met code voor sleutel kastje. Wel heel fijn dat auto naar hotel werd gebracht. "
prijs-kwaliteitverhouding: 6 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 2 Staat van de auto: 10
" nvt "
" nvt "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" geen opmerkingen "
" Onze vlucht had vertraging maar de baliemedewerkster had het vluchtnummer in de gaten gehouden en is ook na sluitingstijd blijven wachten op ons. We kunnen niet anders zeggen: "wat een geweldige service" en dan ook nog een gratis upgrade. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Uitleg over het tanken met een elektrische auto is een een gemiste kans , maar wel een must. Zonder creditcard kun je dus niet tanken In noorwegen. Her gehele proces is wel een gedoe. Goed telefonisch en goe mailcontact. Er werd ook een fee ingehouden op de visa card voor de tolbadge in de auto. Dat is prima ,maar niet aangekondigd. Soms mag je wel op de ferry met hé auto soms niet. Niet heel duidelijk, maar je pakt heel snel wel de ferry . Zou wel handig zijn als je ook de pai verzekering kunt regelen bij u. Onduidelijk was de sleephulp hoe dat wekt bij pech komen ze helpen maar bij een aanrijding zal je wel een factuur krijgen of zo. Wat zou t fijn zijn als je bij je boeking kunt aangeven om compleet ontzorgt te worden als je boekt als klant. Dat mis ik wel. Dus als je alles aanvinkt dat je ook alles verzekerd krijgt. Etc dank frits "
" Fijn en goed contact. Jammer geen uitleg van de elektrische auto . Met name niet hoe je als toerist moet betalen voor het laden. Dat gaat dus via een app waar je creditcard aan moet koppelen. 1 van mijn down geladen apps aldaar, was operabel. Wel een gestress , met name in t weekend, om snel te kunnen laden. Meestal 15 minuten rijden naar een snellaadpaal. De langzame palen is echt nix. Veel plannen en uitzoeken. Gr frits Echter was t handig geweest om te weten dat er echt een ijskrabber aanwezig was en de opbergrek ervan (achter de rug leuning). Jammer , maar 1 sleutel gehad. Standaard zou winterbanden en sneeuwkettingen moeten zijn in de winter. Er werd ook een fee ingehouden op de visa card voor de tolbadge in de auto. Dat is prima ,maar niet aangekondigd "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Tijdens de kwestie met Sixt, in eerste instantie vanuit Noorwegen met jullie gebeld. Op zich een aardige medewerker gesproken echter kon deze zich moeilijk inleven in de situatie en deed mij alleen maar wijzen op de betreffende pagina's van de voucher. Dit zou echt wel beter kunnen. "
" Kort na het inleveren van het voertuig, ontving ik een email van Sixt, betreffende een damage report. Hierop werd ik gewezen op het feit dat ik het voertuig had teruggebracht met een onbekende schade aan een velg. Vooraf waren door mij detail foto's gemaakt van het voertuig incl. een video. Duidelijk was dat de betreffende krasjes op de velg al aanwezig waren. Hierop de betreffende email van Sixt beantwoord met de mededeling dat de schade al aanwezig was en hier fotografisch bewijs van was. Uiteindelijk werd door Sixt de case gesloten en heeft men excuus gemaakt. Afloop goed voor deze wat mondige huurder. Ben je minder mondig en zou je vooraf geen foto's hebben gemaakt dan ben je voor mijn gevoel de bekende pineut. Tevens het feit dat Sixt mij deed wijzen op de verzekering, deed het enigszins rieken dat Sixt mij wilde doen bewegen een strafbaar feit te doen plegen. Als dit de methode is om extra inkomsten te creëren.............dan voor mij geen Sixt meer. "
prijs-kwaliteitverhouding: 4 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 5 Staat van de auto: 10
" Prima aanbod "
" Prima auto, efficiente service, maar erg jammer dat er geen laadkabel zat bij de Plug-in Hybrid. Gemiste kans. (Deze zou volgens de medewerker te makkelijk gestolen kunnen worden) Bij inleveren was het onduidelijk waar je de sleutel moest inleveren. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 6 Staat van de auto: 7
" Zie boven. Daarnaast krijg je van Sixt een heel nieuw contract terwijl je denkt dat je al een contract hebt met auto Europe. Eventjes aan de balie een lijvig document, dat naar je telefoon is gestuurd, lezen geeft een zeer onprettig gevoel "
" Volgens de baliemedewerker was de auto schadevrij. Dat bleek niet zo te zijn. Bij inleveren krijg je geen bewijs dat de auto is ingeleverd, volgetankt en vrij van schade is. Dat doen ze pas als de auto gewassen is en dat gebeurt de volgende dag of uren later. Dus je weet niet wat je te wachten staat. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 3 Staat van de auto: 8
" De kwaliteit van de winterbanden waren niet voldoende voor osn reisdoel. DIt waren banden om in een stad als Oslo te gebruiken maar niet om verder richting het noorden van het land in te zetten. we hebben onze route daarom ook aan moeten passen. "
" klantvriendelijkheid prima in orde, en ook snel op weg geholpen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 7
" Easy website. Clear and easy to navigate. Only point of attention: it is not possible to select the option of cruise control for the cars. "
" Good as ever. Fast, easy, polite employees. Car in good condition. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" prima geregeld "
" weet het nog niet. tot op heden de borg nog niet teruggekregen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" Snelle boeking en duidelijke info met betrekking tot de verzekering. "
" Mooie schone auto met weinig kilometers. Een klasse beter dan ik had geboekt. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" prima "
" prima, medewerker bleef aanwezig na sluitingstijd vanwege onze vertraagde vlucht. Ik was daar erg blij mee "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" Zeer goed. Ik had voor vertrek nog enige vragen over verduidelijking in het contract. Dit werd door de 'auto europe' medewerker zeer goed behandeld. "
" Toegegeven, we kwamen aan juist nadat er veel sneeuw was gevallen en het was al donker.. Vinden van de auto was daardoor iets moeilijker dan vaak gebruikelijk. Maar het gaf ook meteen heel goed het gevoel van 'in het noorden van Europa'te zijn. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8