" Ging prima, aardige medewerkers en bij technische vraag snel geholpen. "
" Soepele en eenvoudige online boeking. Geen problemen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima service maar was ons niet helemaal duidelijk hoelaat en waar de meet en Greet precies inhield "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" Op deze laatste ervaring na heb ik steeds met veel vertrouwen Auto Europe gevraagd mijn huurauto op Ibiza en Curaçao te verzorgen. Vertrouwen heeft "deukje" gekregen. "
" Medewerker die auto aan mij aanbood had hier weinig zin in. Auto bleek gebreken te hebben zodat reeds op 1e dag contact noodzakelijk was en vervolgens een monteur gestuurd werd om reparatie te verrichten. "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 6
" Tot nu toe altijd tot volle tevredenheid maar dit was beslist een mindere ervaring. "
" Wij hebben de afgelopen jaren een paar keer tot volle tevredenheid een auto bij u gehuurd en de afhandeling etc. was prima, maar deze auto was een rammelbak. We hebben steeds heel voorzichtig gereden, steeds idee dat de onderkant van de auto het zou begeven. "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 5
" Duidelijke website voor het boeken van een auto, ook op andere continenten. "
" Makkelijk ophalen en retourneren van de auto. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 10
" Altijd heel goede service maar ik ben ook al zo lang bij jullie en heb al veel bij jullie gehuurd. ben ik nu Gold member (smile) "
" Teveel red taping. Ben gewend aan Amerikaanse afhandeling dus ook een beetje bias, overigens uitstekende medewerkers, eentje mocht wat vriendelijker zijn, maar de rest was geweldig. "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 4
" Auto eurpe zelf nooit klachten van Prima altijd "
" De auto kwam helemaal niet overeen met de foto veel kleiner En het was ook niet vergelijkbaar Personeel was vriendelijk maar namen wel hun tijd "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 6