Boek t/m maandag 27 maart en bespaar tot 25%! Als lid heeft u toegang tot nog meer exclusieve aanbiedingen! Klik hier om in te loggen of om een account aan te maken. Boek nu en bespaar!
La Palma is een van de Canarische Eilanden en kent in vergelijking met bijvoorbeeld Gran Canaria en Tenerife geen massatoerisme. De meeste toeristen komen er voor de prachtige natuur en de rust. Als vulkanisch eiland bestaat het eiland vooral uit bergachtige landschappen die het hele jaar door worden bedekt met groene vegetatie. Dat is ook waar het zijn bijnaam 'Isla Verde' ('Groen Eiland') aan te danken heeft. De weelderige groene landschappen worden afgewisseld met lavavelden, zwarte zandstranden, pittoreske dorpjes, en koloniale steden. La Palma is de ideale vakantiebestemming voor natuurliefhebbers en voor iedereen op zoek naar rust en een huurauto is de meest efficiënte manier om het eiland te ontdekken. Velen gingen u al voor en op deze pagina leest u hun autohuur beoordelingen op La Palma.
Auto Europe is een toonaangevende autoverhuurbemiddelaar en is al sinds 1954 actief in de internationale autoverhuurbranche. Dankzij deze decennialange ervaring en de langstaande samenwerkingen met tal van gerenommeerde autoverhuurbedrijven profiteert u als klant van de beste service en kwaliteit voor de laagste prijs. Kies bovendien uit meer dan 24.000 ophaallocaties wereldwijd, waaronder de luchthaven van La Palma en locaties in het centrum van de hoofdstad Santa Cruz de la Palma. Boek eenvoudig via onze website of neem telefonisch of per e-mail contact op met onze huurspecialisten.
" Het was fijn dat we een zeer uitgebreide toelichting op de boeking kregen. "
" Prima "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" Klantvriendelijk. Heb daarna op geen canaria weer via auto europe geboekt. "
" Eerst een grotere auto meegekregen met ingebouwde GPS. Groter dan geboekt.Auto vond ik na rijden te groot. Volgende dag omgeruild voor kleinere met losse gps. Zonder probleem. Goed afgehandeld door de baliemedewerkers. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Goed "
" Prima oplossing gehad op het vliegveld "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Het contact verliep prettig en efficiënt. "
" Een prettige kleine auto. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Ik was buitengewoon tevreden over de auto en de manier waarop de auto afgehaald en teruggebracht werd. "
" Alles was prima en efficiënt geregeld. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Bij auto Europe ben je verzekerd van een goede auto en krijg je waar voor je geld. "
" Baliemedewerker was zeer klantvriendelijk. Wij ontdekte een schade die niet op het formulier stond. We hebben er een foto van gemaakt en bij teruggave gemeld. Werd zeer klantvriendelijk opgelost. Zonder enig probleem de sleutel weer ingeleverd. Top. Zo hoort het. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" Hele goede zoekservice en duidelijke informatie! Dank! "
" Lieve mensen, de auto kwam de bergen niet heel goed op maar was wel groter dan we hadden gekozen "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 8
" Gewoon altijd vrij nieuwe auto's "
" Kan wat sneller op het vliegveld verder perfect "
Algehele waardering: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 10
" wij boeken al jaren onze auto's via Auto Europe en zijn altijd tevreden. Vooral de regeling dat je gratis kunt annuleren (dwz een auto tegen een lager tarief boeken) heeft ons al veel voordeel opgeleverd. "
" prima vlotte afhandeling upgrade auto "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima "
" Het ophalen moest snel. Want het uitrijkaartje was maar 10 min geldig. Daardoor konden we niet de schade die al op de lak vd bumpers zat bespreken en afhandelen met de medewerkster. De medewerkster ging meteen weg. Als het verder zo goed is zijn wij zeer tevreden! "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 7
" Good rates, good communication and clear website "
" Very fast processing; we were in the car within 10 minutes from arriving and handing in the car also took less than 5 minutes. "
Algehele waardering: 10 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" Alles ging prima, goede website, duidelijke informatie, scherpe prijs bij Europcar. "
" aardig baliepersoneel, vlotte afhandeling van alle formaliteiten, oude auto (ruim 50.000 km op de teller) met een vies interieur (grote vlekken op passagiersstoel) en veel butsen aan de buitenkant. "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 6
" prima, snel vriendelijk "
" prima, snel vriendelijk "
Algehele waardering: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" auto was maar 3/4 afgetankt "
" duurde lang "
" zeer goed "
" auto geleverd door Europcar. Alles was perfect in orde, meer dan 100%. Zeer vriendelijk personeel, snelle bediening. Geen gezeur bij het inleveren van de auto zoals we al enkele keren hebben meegemaakt ergens anders. Europcar maakte de slechte ervaringen van de laatste jaren weer helemaal goed. Wij hopen dat onze autohuur in Faro in mei hier geen afbreuk aan doet. "
" Alles prima geregeld, goede informatie vooraf. "
" De auto welke gevraagd werd VW Polo was niet beschikbaar daarvoor in de plaats een Renault Clio was ook prima. De Super Cover verzekering was goed en werd verder ook niet over onderhandeld. De wagen werd niet gezamenlijk bekeken je kreeg wel een schetsje waar de beschadigingen al zaten. als er geen grote beschadigingen werden gevonden was het goed zo. mededeling dat bij terugkomst alleen de sleutels ingeleverd behoefden te worden. Dat bleek geheel anders de wagen werd alleen door de agente gecontroleerd gelukkig was alles goed en konden wij gaan. "